Nové Secutor LRFBoli vyrobené s cieľom rozšíriť a diverzifikovať rad termovíznych puškohľadov vybavených diaľkomermi. AGM sortiment. Hoci Secutor LRF séria bude využívať rovnaké vylepšené tepelné senzory, aké možno nájsť vo väčšine AGMMedzi tri hlavné rozdiely medzi novými produktmi spoločnosti patrí vylepšený laserový diaľkomer s dosahom 1 000 m, digitálny kompas a využitie... CR123A energetický systém založený na... Rozšírený dosah... LRF, spárované s nechráneným CR123A energetický systém, robí to Secutor LRF všestranná možnosť pre rôzne aplikácie. Integrovaný kompas poskytuje používateľom vylepšené situačné a pozičné povedomie. Novo zavedené tepelné senzory s citlivosťou menšou ako 20 milikelvinov zlepšujú možnosti merania vzdialenosti a zvyšujú schopnosť detekcie a identifikácie cieľov na väčšie vzdialenosti. S možnosťami 50 aj 75 mm Secutor LRFdodávajú fráze: dlhý dolet, väčšiu autenticitu ako kedykoľvek predtým.
| Typ detektora | 12μm VOx nechladené pole ohniskovej roviny |
| rezolúcia | 640 × 512 |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Vlna pásma odpovede | 8 μm až 14 μm |
| NETD | Menej ako 20 mK (@25 °C), F#=1.0 |
| Systém šošoviek | 50 mm; F1.0 |
| Zorné pole (H × V) | 8.8 ° × 7.0 ° |
| zväčšenie | 2.5× – 20× |
| Digitálny zoom | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Rozsah detekcie (6' objekt) | 2,600 XNUMX m/yd |
| Reliéf očí | 45 mm |
| Ukončite žiaka | 6 mm |
| Dioptrická korekcia | -5 až +3 dpt |
| monitor | 1024x768, 0.39 palca, OLED |
| FFC (korekcia plochého poľa) | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Palety | Čierna, horúca, biela, červená, fúzia |
| sieťka | 10 typov, 4 farby, zapnuté/vypnuté |
| Úprava Boresight | Digitálne ovládané |
| Laserový zameriavač dosahu | Až 1000 m, presnosť ± 4 m |
| Laserová vlnová dĺžka | 905 nm |
| Laserová bezpečnostná trieda | Class 1 |
| Najvyššia teplota sledovania bodu | Áno |
| Oprava chybných pixelov | Áno |
| WiFi Hotspot | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Režim obrazu v obraze | Áno |
| Prevencia popálenia | Áno |
| Vstavané úložisko | 16 GB eMMC |
| Nahrávanie videa/audia | Áno |
| image Capture | Áno |
| Nahrávanie aktivované výstrelom (SAR) | Áno |
| Typ batérie | Štyri CR123A Lítiové batérie |
| Prevádzková doba batérie (WiFi vypnuté) | Viac ako 6 hodín |
| Externé napájanie | 5 VDC/2 A, USB typu C. |
| Prevádzková teplota | -30 ° C až 55 ° C (-22 ° F až 131 ° F) |
| Protection Level | IP67 |
| Max / spätný ráz | 1,000 0.4 g / XNUMX ms |
| Rozmery (bez montáže) | 227 × 104 × 74 mm (8.9 × 4.1 × 2.9 palca) |
| Hmotnosť (bez držiaka a batérie) | 0.66 kg (1.45 lb) |
AGM Thermal Targets 25pcs
Č. dielu: 633125S1
Long, low profile one-piece mount
Č. dielu: 0581RXH
Špeciálna, dlhšia weaver montáž, nízky profil, vyrobená špeciálne na mieru pre Merkel RX Helix a podobné pušky. Dĺžka držiaka je 125 mm a rozstup medzi aretačnými páčkami (od stredu k stredu) je 110 mm. Možno použiť aj na Sako S20, CZ600 Alpha a Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Materiál: Základňa -> Ušľachtilá oceľ, CNC opracované z plného materiálu, čierny oxid. Horná časť (adaptér pre NV/Thermal zariadenie) -> vysokokvalitná hliníková zliatina
Očko spätného rázu: vyfrézované z plného materiálu (bez vložky)
Fixácia: QR páčky - nastaviteľné a dajú sa nastaviť do ľubovoľnej polohy
Vzdialenosť: od prvého uzamykacieho bodu k druhému 53 mm Vhodné pre: Picatinny koľajnice s minimálnou dĺžkou 90 mm
AGM-2125 ADM quick release mount (for Secutor LRF Series)
Č. dielu: 6306X1251
Rýchloupínací držiak ADM (pre Secutor LRF series)
AGM Thermal Targets 50pcs
Č. dielu: 633150S1