Voyage Séria termooptických a duálnych spektrálnych ďalekohľadov Fusion je vybavená 12μm vysoko citlivým infračerveným tepelným senzorom (NETD < 20 mK), optický detektor s ultranízkym osvetlením s rozlíšením 2560 × 1440, OLED displej s rozlíšením 1024 × 768 a okulár s veľkým zorným poľom. Zariadenie dokáže rýchlo objaviť a lokalizovať skryté objekty aj v extrémnych podmienkach, ako je dym, hmla, dážď a sneh. Môže byť široko používané v scenároch presadzovania práva, ako aj pri pátraní a záchrane, boji proti drogám, pašovaní, turistike a love.
Vodotesné puzdro zaisťuje optimálny výkon v náročných poveternostných podmienkach a prostredí. VoyagePoužívateľsky prívetivé rozhranie a ergonomické tlačidlá umožňujú intuitívne a jednoduché osvojenie a používanie. Ďalekohľad ponúka rôzne snímky vrátane tepelného, viditeľného a fúzneho obrazu a dá sa ľahko prispôsobiť rôznym podmienkam prostredia.
Voyage je vybavený všetkými kľúčovými funkciami na detekciu a určovanie polohy cieľa vrátane laserového diaľkomeru, GPS modulu, elektronického kompasu, sklonomeru a 850nm IR iluminátora.
Tento high-tech bi-okulár vydrží tri 18650 dobíjacie lítiové batérie na 8 hodín prevádzky. Integrovaný senzor priblíženia šetrí energiu.
| TEPELNÝ MODUL | |
| Obraz Sensor |
Nechladený oxid vanádu Pole ohniskovej roviny |
| rezolúcia | 384 × 288 |
| Pixel Pitch | 12 μm |
| Vlna pásma odpovede | 8 μm až 14 μm |
| NETD | Menej ako 20 mK (25 ° C, F # = 1.0) |
| Objektív (ohnisková vzdialenosť) | 50 mm, manuálne zaostrenie |
| zväčšenie | 5.5 × - 88 × |
| Zorné pole | 5.3 ° × 4.0 ° |
| Svetelnosť | F0.9 |
| Digitálny zoom | 1×, 2×, 4×, 8×, 16× |
| Rozsah detekcie | 2,600 6 m/yd (XNUMX' objekt)* |
| Režim zaostrenia | Ručné zaostrenie |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť | 5 m |
| Max. Rozlíšenie obrázkov | 2560 × 1440 |
| Obraz Sensor | 1.88” CMOS s progresívnym skenovaním |
| Min. osvetlenie | Č/B : 0.001 lux @ (F1.0 , AGC zapnuté) |
| Objektív (ohnisková vzdialenosť) | 31 mm |
| Svetelnosť | F1.2 |
| IR iluminátor | Vstavané 850 nm Smart IR |
| Rozsah nočného pozorovania | 400 m/yd * |
| OBRAZOVÝ DISPLEJ | |
| monitor | 0.39 palca, OLED, 1024 × 768 |
| Dioptrická korekcia | -5 až +3 dpt |
| Interpupilárna vzdialenosť | 60 mm až 70 mm |
| Reliéf očí | 15 mm |
| Režim obrazu |
Optické, biele horúce termálne, čierne Hot Thermal, Red Hot Thermal, Fúzia obrázkov |
| Optický režim | Deň, noc, auto, hmla |
| Korekcia plochého poľa | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| PIP | Áno |
| LASEROVÝ RIADITEĽ | |
| Meracia vzdialenosť | Max. 1,000 XNUMX m |
| Presnosť | ±1 m |
| Laserová vlnová dĺžka | 905 nm (trieda 1) |
| SYSTEM | |
| Uskladnenie | Vstavaný pamäťový modul (64 GB) |
| Video Recording | MP4, 1600 x 1200 |
| Zachytenie momentky | JPEG, 1600 x 1200 |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Miestny album | Áno |
| Wi-Fi Hotspot | Áno |
| GPS | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Hot Track | Áno |
| Laserový diaľkomer | Áno |
| Blízkosť Sensor | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| POWER SUPPLY | |
| Typ batérie | Tri batérie 18650 |
| Prevádzková doba batérie | Až 8 hodín |
| Displej kapacity batérie | Áno |
| Externé napájacie zdroje | DC 5V/2A, Max.10W, Port Type-C |
| GENERAL | |
| Prevádzková teplota | -30 ° C až 55 ° C (-22 ° F až 131 ° F) |
| Skladovacia teplota (bez batérií) | -40°C až 70 °C (-40°(F až 158 °F) |
| Pracovná vlhkosť | <90% |
| Protection Level | IP67 |
| Montáž | 1/4”-20 UNC |
| Káblový výstup | Port USB typu C |
| Príslušenstvo (dodáva sa) |
Nabíjačka batérie, napájací kábel, objektív Tkanina, dva remienky na zápästie, remienok na krk, Šesť batérií 18650, napájací adaptér, Návod na použitie, puzdro na prenášanie |
| Rozmery (L × W × H) |
× × 217 155 87 mm (8.5 × 6.1 × 3.5 palca) |
| Váha | 1.12 kg (2.5 libry) |