AGM PVS-7 SKD Kit je sada dielov potrebných na zostavenie PVS7 okuliarov na nočné videnie. Súprava neobsahuje Image Intensifier TubeNie je to funkčný systém a nie je možné ho používať počas dňa ani noci bez ďalšej montáže a nastavenia. AGM PVS-7 Súprava SKD (bez IIT) sa predáva pod AGM OEM program autorizovaným výrobcom, ktorí sú certifikovaní v montáži elektrooptických zariadení. The PVS-7 sú high-tech, odolné a všestranné okuliare na nočné videnie. PVS-7 je všeobecne uznávaný pre svoju neprekonateľnú spoľahlivosť a ergonomický dizajn. Tento systém nočného videnia americkej armády opakovane preukázal svoju hodnotu v boji a je najkvalitnejším systémom AN/PVS-7 systémov B/D na trhu. PVS-7 sa dá držať v ruke alebo namontovať na pokrývku hlavy. Táto súprava môže byť vybavená vysokovýkonným Gen 2+ alebo Gen 3 zosilňovače obrazu tube v zelenej alebo bielej fosforovej verzii. PVS-7 je vybavený obvodom na vypnutie jasného svetla a vstavaným infračerveným žiaričom.
AGM PVS-7 Body Kit Objektív, puzdro, 2 okuláre, bez IIT.Sada zmontovaných dielov SKD pre PVS-7 okuliarov na nočné videnie
Image Intensifier Tube nie je zahrnuté
Kompaktný a odolný dizajn
Namontovateľná na hlavu pre použitie bez použitia rúk
Ergonomické, jednoduché a ľahko ovládateľné ovládacie prvky
Používa jednu lítiovú batériu BA-5567/U alebo dve alkalické batérie typu AA
Vstavaný infračervený žiarič
| Image Intensifier Tube | Kompatibilný IIT typ 10130 |
| zväčšenie | 1x |
| Systém šošoviek | 27 mm; F / 1.2 |
| FOV | 40° |
| Rozsah zaostrenia | 0.2 m do nekonečna |
| Dioptrická korekcia | -6 až +2 dioptrie |
| LED indikátory | - Slabá batéria - IR zapnuté |
| Automatické riadenie jasu | Áno |
| Infračervené osvetlenie | Áno |
| Odrezanie jasného svetla | Áno |
| Typ batérie | 2 AA alkalické alebo 1 lítium (BA-5567/ U) |
| Výdrž batérie (prevádzková) | Až 60 hodín pri 20 ° C |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +50 °C (-40°F až +122 °F) |
| Rozsah teploty skladovania | -50 ° C až + 70 ° C (-58 ° F až + 158 ° F) |
| Váha | 0.68 kg (1.5 lb) |
| Celkové rozmery | 162 × 152 × 76 mm (6.4 × 6.0 × 3.0 palca) |