obmedzené množstvo 6 ks, používané 2-3 mesiace, ako NOVÉ, prešlo kontrolou kvality
Ručný pozorovací termovízny monokulárny ďalekohľad Asp-Micro je vybavený infračerveným detektorom s rozlíšením 384 × 288 a LCOS displejom s rozlíšením 720 × 540. Podporuje funkcie pozorovania, sledovania cieľov s najvyššou teplotou, merania vzdialenosti, Wi-Fi hotspotu atď. Vstavaný vysoko citlivý senzor... thermal detector poskytuje vám jasný výhľad aj v úplnej tme. Monokulárny ďalekohľad sa používa najmä v scenároch, ako je hliadkovanie, presadzovanie práva, pátranie a záchrana, boj proti drogám, boj proti pašovaniu, zadržiavanie osôb, turistika, cestovanie a poľovníctvo atď.
| Typ detektora | Nechladené ohniskové sústavy na báze oxidu vanadičného |
| rezolúcia | 384 × 288 |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Rozsah rozpoznávania |
(Vozidlá: 1.4 × 4.0 m) – 338 m (Ľudia: 1.8 × 0.5 m) - 110 m |
| Rozsah detekcie |
(Vozidlá: 1.4 × 4.0 m) – 1353 m (Ľudia: 1.8 × 0.5 m) - 441 m |
| Rozsah identifikácie |
(Vozidlá: 1.4 × 4.0 m) – 169 m (Ľudia: 1.8 × 0.5 m) - 55 m |
| Vlna pásma odpovede | 8 μm až 14 μm |
| Dioptrická korekcia | -3 až +1 dpt |
| NETD | menej ako 35 mk (@ 25 ° C), F # = 1.0 |
| Objektív (ohnisková vzdialenosť) | 15 mm |
| Svetelnosť | F1.0 |
| Zorné pole | 16.51° × 12.42° (H × V) |
| zväčšenie | 1 × |
| Digitálny zoom | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8x |
| monitor | 720 × 540, 0.2 palca, LCOS |
| FFC (korekcia plochého poľa) | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Palety | Čierna, horúca, biela, červená, fúzia |
| Najvyššia teplota sledovania bodu | Áno |
| Wi-Fi Hotspot | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Uskladnenie | Vstavaný pamäťový modul (8 GB) |
| Nahrajte video | Palubné videozáznamy |
| Zachytiť snímku | Áno |
| Typ batérie | Vstavaná nabíjateľná lítiová batéria |
| Prevádzková doba batérie |
Viac ako 7 hodín nepretržitého chodu (s vypnutou funkciou Wi-Fi hotspotu) |
| Zobrazenie kapacity batérie | Áno |
| Výkon | 5 VDC / 2 A, 1.5 W, rozhranie USB typu C. |
| Prevádzková teplota | -20 ° C až 55 ° C (-4 ° F až 131 ° F) |
| Protection Level | IP67 |
| Výška pádovej skúšky | 1.5 m (4.9 stôp) |
| rozmer | 161 × 61 × 57 mm (6.3 × 2.4 × 2.2 palca) |
| Váha | 270 g (0.6 lb) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
Č. dielu: 6628XPB31
Upozorňujeme, že náklady na dopravu v rámci Európskej únie môžu v závislosti od vašej krajiny dosiahnuť 15 – 30 €.
Táto univerzálna power banka / QI nabíjačka je vybavená solárnym panelom, ktorý zachytáva energiu denného svetla a premieňa ju na nabíjaciu energiu pre vaše zariadenia. Môžete nabíjať akékoľvek zariadenia, pretože má vstavané káble Micro-USB, USB-C a Lighting, ako aj bezdrôtovú technológiu QI. Vďaka robustnému nárazuvzdornému telu, dažďu odolnému dizajnu a 30,000 XNUMX mAh batérii je ideálny na dlhé, extrémne túry. Jednoducho pripojte túto solárnu batériu odolnú proti dažďu k batohu a vaše pomôcky budú mať vždy extra energiu. pozrieť viac