AGM Wolf-7 je biokulárny systém okuliarov na nočné videnie vyrobený na komerčnej úrovni. Gen 2 zosilňovače obrazu tubes vynikajúcim pomerom cena/výkon. Sú výnimočnou voľbou spotrebnej elektroniky na používanie bez použitia rúk počas túr alebo pri zháňaní zveri po love. Vďaka vysoko kvalitnej optike a jednoduchej a spoľahlivej elektronike... Wolf-7 poskytuje jasný a čistý obraz nočného videnia, a to aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vydať sa na obľúbené miesto na rybolov na lodi a ostreľovať slané vlny nebolo nikdy také jednoduché a radostné! Táto jednotka obsahuje vstavaný zdroj infračerveného svetla na čítanie máp alebo základné osvetlenie krátkeho dosahu v úplnej tme, čo vysoko ocenia jaskynní bádatelia a turistov v džungli. AGM Wolf-7 je k dispozícii s rôznym príslušenstvom, ako sú napríklad objektívy s 3-násobným a 5-násobným zväčšením pre pozorovanie na stredné až dlhé vzdialenosti, držiaky na hlavu pre ovládanie bez použitia rúk a ďalšie, vysoko výkonné IR iluminátory pre použitie na dlhé vzdialenosti v náročných svetelných podmienkach. Prídavné objektívy s 3-násobným a 5-násobným zväčšením vám v podstate umožňujú zostaviť si vlastný systém nočného videnia pre nočný lov presne podľa vašich predstáv.
Vodotesný, odolný, ľahký a kompaktný, Wolf-7 je perfektná hands-free jednotka pre rôzne náročné operácie.
|
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Biely fosfor, úroveň 3“ |
| Kozmetická úroveň IIT | NW3 najlepšia kvalita |
| rezolúcia | 45-51 lp/mm |
| Viditeľné miesta | málo malých |
| NW3 | je možnosť rozpočtu, pripúšťa nepatrné chyby v zornom poli a nižšom rozlíšení, ale neovplyvňuje výkonnosť. |
| zväčšenie | 1x |
| Systém šošoviek | 24 mm, F / 1.2 |
| FOV | 40° |
| Rozsah zaostrenia | 0.25 m do nekonečna |
| Dioptrická korekcia | -5 až +5 dpt |
| LED indikátory | Slabá batéria; IR zapnuté; Nadmerné svetelné podmienky |
| Automatické riadenie jasu | Áno |
| Odrezanie jasného svetla | Áno |
| Automatický systém vypínania | Áno |
| Infračervené osvetlenie | Áno |
| Vodeodolnosť | Áno |
| Typ batérie | Jeden CR123A (3 V) alebo AA (1.5 V) |
| Výdrž batérie (prevádzková) | Až 60 hodín pri 20 ° C |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +50 °C (-40°F až +122 °F) |
| Rozsah teploty skladovania | -50 ° C až + 70 ° C (-58 ° F až + 158 ° F) |
| Váha | 0.45 kg (0.9 lbs) |
| Celkové rozmery | 188 × 122 × 70 mm (7.4 × 4.8 × 2.8 palca) |
AGM Infračervený iluminátor Sioux940 s dlhým dosahom sa dodáva s nabíjateľnou batériou a nabíjačkou
Č. ČASŤ:
AGM Demist Shield W7 (sada 2 ks)
Č. ČASŤ:
AGM Obetné okno W14/7
Č. ČASŤ:
AGM Zostava šošovky afokálnej lupy, 5X
Č. ČASŤ:
AGM Zostava šošovky afokálnej lupy, 3X
Č. ČASŤ:
AGM Infračervený iluminátor Sioux850 s dlhým dosahom s držiakom, prenosným dielom z rybinovej doštičky, nabíjateľnou batériou a nabíjačkou
Č. ČASŤ:
Pevné puzdro
Č. ČASŤ: