AGM NVG-50 je dvojkanálový systém nočného videnia. S 51° zorné pole (FOV), poskytuje veľké zorné pole bez nutnosti pohybovať ďalekohľadom. AGM NVG-50 sa vyznačuje najlepšou viacvrstvovou optikou na spotrebiteľskom trhu a je vyrobený pre dlhú životnosť vďaka ľahkému a robustnému puzdru. Zariadenie je postavené okolo Gen 2 komerčne dostupné zosilňovače obrazu tubetakže je tu veľmi atraktívny pomer ceny a výkonu. Funkcia vypnutia jasného svetla zaisťuje ochranu vašej vysokokvalitnej elektroniky. NVG-40 je tiež vybavený manuálnou prevodovkou Gain Ovládanie, ktoré upravuje jas obrazu, aby ste si mohli prispôsobiť zážitok z nočného videnia aj počas tých najodvážnejších dobrodružstiev. AGM NVG-50 je tiež vybavený manuálnou prevodovkou Gain Ovládanie, ktoré upravuje jas obrazu a poskytuje najvyššiu možnú kvalitu obrazu aj pri meniacich sa svetelných podmienkach. Napájanie z jednej alkalickej batérie typu AA alebo CR123A batéria, NVG-50 môže bežať až 20 hodín. Sú tiež vybavené integrovaným infračerveným osvetlením na čítanie v tme.
|
| Image Intensifier Tube | Automatická brána Advance Perfermance Gen 2+ |
| Kozmetická úroveň IIT | AP najlepšej kvality |
| rezolúcia | 60-64 lp/mm |
| Viditeľné miesta | Vymazať FOV |
| AP | manuálne vybrané tubes, s pokročilým jasným obrazom. Kvalita obrazu sa približuje Gen úroveň 3. |
| FOM | 1800 |
| zväčšenie | 1x (3x voliteľné) |
| Systém šošoviek | 19 mm; F / 1.26 |
| FOV | 51° |
| Rozsah zaostrenia | 0.25 m do nekonečna |
| Reliéf očí | 17 mm |
| Dioptrická korekcia | -6 až +2 dpt |
| Interpupilárna vzdialenosť | 56 až 72 mm |
| LED indikátory |
Slabá batéria; IR zapnuté; Nadmerné svetelné podmienky |
| Manuálny Gain ovládanie | Áno |
| Odrezanie jasného svetla | Áno |
| Automatický systém vypínania | Áno |
| Infračervené osvetlenie | Áno |
| Typ batérie | Jeden CR123A (3 V) alebo AA (1.5 V) |
| Výdrž batérie (prevádzková) |
Až 20 hodín pri 20 ° C (až 80 hodín s voliteľným balenie batérií) |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +50 °C (-40°F až +122 °F) |
| Rozsah teploty skladovania | -50 ° C až + 50 ° C (-58 ° F až + 122 ° F) |
| Váha | 615 g (1.35 lbs) |
| Celkové rozmery | 112 × 118 × 74 mm (4.4 × 4.6 × 2.9 palca) |
Hard Case
ČASŤ Č.: 6610HCS1
Ochranné puzdro vyrobené z pevného, robustného materiálu a navrhnuté špeciálne pre bezpečné skladovanie a prepravu.
AGM Goggle Kit W G50
ČASŤ Č.: 6104GK51
AGM Súprava na okuliare Cap umožňuje montáž zariadenia na nočné videnie na konštrukciu čiapky pre použitie bez použitia rúk.
AGM Sioux940 Long-Range Infrared Illuminator comes included with Rechargeable Battery and Charger
ČASŤ Č.: 501SIOUX940IR1
AGM Infračervené iluminátory s extra dlhým dosahom poskytujú lepšie možnosti zobrazenia s intenzívnejším obrazom pri prevádzke za nízkeho až žiadneho okolitého svetla. Infračervené žiariče sa používajú v oblastiach, kde úroveň prirodzeného svetla nie je dostatočná. IR iluminátor poskytuje blízke infračervené svetlo, ktoré, aj keď je voľným okom neviditeľné, môže výrazne zvýšiť výkonnosť zariadení s nočným videním. Iluminátor ponúka úpravy pre divergenciu zorného poľa a výstupný výkon. AGM infračervené iluminátory s dlhým dosahom výrazne rozširujú možnosti zameriavačov zbraní a pozorovacích zariadení Night Vision.
AGM A-focal G50 Magnifier Lens Kit, 3X
ČASŤ Č.: 6102AFK1
Rýchlo konvertuje NVG do nočného ďalekohľadu. Ideálne na pozorovanie na dlhé vzdialenosti.
AGM Soft Headgear with plate for Shroud mounting
DIEL Č.: 6135SHS1
Kompatibilné s: PVS14 (51, E, L, Standard - séria), PVS7, Wolf7 Pro, NVG/UNVG, Wolf-14
pozrieť viac
AGM Sioux850 Long Range Infrared Illuminator with Mount, Dovetail to Weaver Transfer Piece, Rechargeable Battery, and Charger
ČASŤ Č.: 501SIOUX850IR1
AGM Infračervené iluminátory s extra dlhým dosahom poskytujú lepšie možnosti zobrazenia s intenzívnejším obrazom pri prevádzke za nízkeho až žiadneho okolitého svetla. Infračervené žiariče sa používajú v oblastiach, kde úroveň prirodzeného svetla nie je dostatočná. IR iluminátor poskytuje blízke infračervené svetlo, ktoré, aj keď je voľným okom neviditeľné, môže výrazne zvýšiť výkonnosť zariadení s nočným videním. Iluminátor ponúka úpravy pre divergenciu zorného poľa a výstupný výkon. AGM infračervené iluminátory s dlhým dosahom výrazne rozširujú možnosti zameriavačov zbraní a pozorovacích zariadení Night Vision.