AGM FoxBat-LE Ďalekohľad s nočným videním je perfektným nástrojom na pozorovanie na stredné a dlhé vzdialenosti. FoxBat-LE je kompatibilný s radom profesionálnych vysokokvalitných objektívov, ktoré spĺňajú požiadavky všetkých používateľov a sú v súčasnosti dostupné v troch konfiguráciách – so zväčšením 5x, 8x a 10x.
FoxBat-LE je profesionálne zariadenie na nočné videnie, ktoré funguje vynikajúco aj v extrémnych teplotách a náročných poveternostných podmienkach, ako je dážď alebo nadmerná vlhkosť. FoxBat-LE je tiež vybavený automatickým ovládaním jasu (ABC), ktoré automaticky upravuje jas obrazu a poskytuje tak najvyššiu možnú kvalitu obrazu aj pri meniacich sa svetelných podmienkach. Zariadenie je možné vybaviť buď Gen 2+ alebo Gen 3 vysokovýkonné zosilňovače obrazu (II) tube, ktorý sa dá ľahko opraviť alebo vylepšiť. Funkcia vypnutia jasného svetla zaisťuje, že vysokokvalitná fotokatóda tube je chránený. FoxBat-LE sa dodáva s dvoma AA batériami a jeho prevádzková doba je až 40 hodín nepretržitého používania.
|
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Level 1 International“ (zelený fosfor tube) |
| Kozmetická úroveň IIT | NL1i - najlepšia kvalita |
| rezolúcia | 51-64 lp/mm |
| Viditeľné miesta | Vymazať FOV |
| NL1i | manuálne vybrané tubes, s pokročilým jasným obrazom. Kvalita obrazu sa približuje Gen úroveň 3. |
| zväčšenie | 7.4x |
| Systém šošoviek | 192 mm; F / 2.13 |
| FOV | 5.4 ° |
| Rozsah zaostrenia | 50 m do nekonečna |
| Dioptrická korekcia | -6 až +2 dpt |
| LED indikátory | Slabá batéria; IR zapnuté; Nadmerné svetelné podmienky |
| Automatické riadenie jasu | Áno |
| Odrezanie jasného svetla | Áno |
| Automatický systém vypínania | Áno |
| Infračervené osvetlenie | Odnímateľný IR žiarič s dlhým dosahom |
| Typ batérie | 2 alkalické AA alebo 1 lítiové (BA-5567 / U) |
| Výdrž batérie (prevádzková) | Až 60 hodín pri 20 ° C |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +50 °C (-40°F až +122 °F) |
| Rozsah teploty skladovania | -50 ° C až + 50 ° C (-58 ° F až + 122 ° F) |
| Váha | 1.34 kg (2.95 lbs) |
| Celkové rozmery |
× × 343 152 104 mm (13.5 × 6.0 × 4.1 palca) |
| Balenie obsahuje | Binokulárny ďalekohľad na nočné videnie, odnímateľná utierka na šošovky infračerveného osvetlenia s dlhým dosahom, mäkké puzdro na prenášanie |
AGM Sioux940 Long-Range Infrared Illuminator comes included with Rechargeable Battery and Charger
ČASŤ Č.: 501SIOUX940IR1
AGM Infračervené iluminátory s extra dlhým dosahom poskytujú lepšie možnosti zobrazenia s intenzívnejším obrazom pri prevádzke za nízkeho až žiadneho okolitého svetla. Infračervené žiariče sa používajú v oblastiach, kde úroveň prirodzeného svetla nie je dostatočná. IR iluminátor poskytuje blízke infračervené svetlo, ktoré, aj keď je voľným okom neviditeľné, môže výrazne zvýšiť výkonnosť zariadení s nočným videním. Iluminátor ponúka úpravy pre divergenciu zorného poľa a výstupný výkon. AGM infračervené iluminátory s dlhým dosahom výrazne rozširujú možnosti zameriavačov zbraní a pozorovacích zariadení Night Vision.
AGM Titanium Tripod with a Grip
ČASŤ Č.: 6606TTR1
Titánový statív s úchopom ponúka robustnú a profesionálnu podporu pre vaše zariadenie. Rýchloupínacia doštička na hlave je vybavená štandardnou závitovou skrutkou 1/4 ”-20 na upevnenie kompatibilných ďalekohľadov, fotoaparátov alebo iných zariadení. PISTOL GRIP dokáže posunúť ľahkosť bodovania alebo fotografovania na statív na novú úroveň.
pozrieť viac