AGM Ručný termo-optický bispektrálny ďalekohľad Explorator FSB50-640 je vybavený optickým detektorom pre ultra slabé osvetlenie s rozlíšením 640 × 512. thermal detector, OLED displej s rozlíšením 1024 × 768 a okulár s veľkým zorným poľom. Zariadenie dokáže rýchlo objaviť a lokalizovať skryté objekty aj v extrémnych podmienkach, ako je dym, hmla, dážď a sneh. Môže byť široko použité v scenároch, ako sú hliadky, presadzovanie práva, pátranie a záchrana, boj proti drogám, boj proti pašovaniu a zadržiavanie podozrivých.
Vďaka svojej nepremokavosti zariadenie funguje dobre aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach a náročnom prostredí. Užívateľsky prívetivé rozhranie prieskumníka, pohodlné a ergonomické tlačidlá robia prijatie a aplikáciu neuveriteľne jednoduchou. Jednotka tepelného zobrazovania ponúka mnoho rôznych variantov obrazových paliet: biela horúca / čierna horúca atď., Ktoré je možné ľahko prispôsobiť v závislosti od rôznych podmienok prostredia.
Jednotku je možné ľahko namontovať na statív, ktorý umožňuje operátorovi pohodlné / voľné používanie termálneho ďalekohľadu. Tento high-tech bi-okulár môže trvať štyri nabíjateľné lítiové batérie 18650 po dobu viac ako 7 hodín prevádzky. Externé napájanie (5 V) navyše poskytuje ďalší prevádzkový čas.
| TEPELNÝ MODUL | |
| obrazový snímač | Nechladené ohniskové polia |
| Max. rezolúcia | 640 × 512 @ 25fps |
| Pixel Pitch | 17μm |
| Vlnové pásmo odozvy | 8 μm až 14 μm |
| Dioptrická korekcia | -5 až +3 dpt |
| NETD | <40 mk (@ 25 ° C, F # = 1.0) |
| Objektív (ohnisková vzdialenosť) | 50 mm, manuálne zaostrenie |
| MRAD (IFOV) | 0.34 |
| Zorné pole | 12.42 ° × 9.95 ° |
| Svetelnosť | F 1.0 |
| Digitálny zoom | 4x |
| OPTICKÝ MODUL | |
| Obraz Sensor | 1 / 3 "Progresívne skenovanie CMOS |
| Min. osvetlenie | Čiernobielo: 0.001 lux @ (F1.0, zapnuté AGC) |
| Max. rezolúcia | 1280 × 960 @ 25fps |
| Objektív (ohnisková vzdialenosť) | 12mm |
| Vylepšenie obrázka | 3D DNR, adaptívne AGC |
| OBRAZOVÝ DISPLEJ | |
| monitor | 0.39 palca, OLED, 1024 × 768 |
| Tepelný / optický režim | Voliteľné sú termálne zobrazenie, čiernobiele optické zobrazenie, zobrazenie fúzie obrazu |
| Fúzia obrázkov | Fúzia farieb, fúzia ČB |
| Palety | Čierne horúce, biele horúce |
| SMART | |
| Hot Track | Áno |
| Zvýraznenie objektu | Áno |
| Kurzorové zobrazenie | V zobrazení sa zobrazí kurzor na zhruba meranie vzdialenosti od cieľa. |
| Automatické podsvietenie | Ak nedetegujete žiadne ľudské oči, podsvietenie OLED sa automaticky vypne. |
| SYSTEM | |
| Uskladnenie | Vstavaný pamäťový modul (32 GB) |
| Nahrajte video | Palubné videozáznamy |
| Momentka | Palubné snímanie obrázkov |
| Prehrávanie videa | Áno |
| Vyhľadávanie obrázkov | Áno |
| Wi-Fi | Áno |
| GPS | Áno |
| POWER SUPPLY | |
| Typ batérie | Štyri batérie 18650 vyžadujú úplné nabitie 5 hodín |
| Prevádzková doba batérie | ≥ 7 h |
| Zobrazenie kapacity batérie | Áno |
| GENERAL | |
| Výkon | 5V DC / 2A |
| Prevádzková teplota | -30 ° C až 55 ° C (-22 ° F až 131 ° F) |
| Úroveň ochrany | IP67 |
| Montáž | UNC 1/4 ”-20 |
| Káblový výstup | Letecká zástrčka: pripojenie k BNC, DB9 a USB |
| Príslušenstvo (dodáva sa) | Nabíjačka batérií, napájací adaptér, utierka na šošovky, dva remene na zápästie, užívateľská príručka, letecký kábel, osem batérií, tvrdé puzdro |
| Rozmery (dx š xv) | 164 mm × 182.3 mm × 73.3 mm (6.46 "× 7.18" × 2.89 ") |
| Váha | <1.0 kg (2.20 lb) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
Č. dielu: 6628XPB31
Upozorňujeme, že náklady na dopravu v rámci Európskej únie môžu v závislosti od vašej krajiny dosiahnuť 15 – 30 €.
Táto univerzálna power banka / QI nabíjačka je vybavená solárnym panelom, ktorý zachytáva energiu denného svetla a premieňa ju na nabíjaciu energiu pre vaše zariadenia. Môžete nabíjať akékoľvek zariadenia, pretože má vstavané káble Micro-USB, USB-C a Lighting, ako aj bezdrôtovú technológiu QI. Vďaka robustnému nárazuvzdornému telu, dažďu odolnému dizajnu a 30,000 XNUMX mAh batérii je ideálny na dlhé, extrémne túry. Jednoducho pripojte túto solárnu batériu odolnú proti dažďu k batohu a vaše pomôcky budú mať vždy extra energiu. pozrieť viac