AGM Asp predstavuje rad technologicky najvyspelejších termovíznych monokulárov, ktoré sú v súčasnej dobe na trhu. Jednotka je založená na mikrobolometrických jadrách FLIR Tau 2 VOx a je vyrobená z prvotriednej leteckej hliníkovej zliatiny. Zaručuje odolnosť a vynikajúci výkon aj tým najnáročnejším používateľom.
Táto nechladená, dlhovlnná infračervená, zväčšená termovízna kamera od AGM je určený na plnenie denných aj nočných misií bez ohľadu na prostredie a poveternostné faktory, pričom široká škála objektívov (50 mm a 75 mm) umožňuje operátorovi používať zariadenie ako kompaktné vreckové termovízne zariadenie monokulárne alebo ako nástroj na pozorovanie na dlhé vzdialenosti.
K dispozícii je tiež voliteľný modul WiFi na živé vysielanie videa a nahrávanie. Monokulár s termálnym zobrazením Asp je možné ľahko pripojiť k rozšírenej batérii, aby sa predĺžil prevádzkový čas.
| Typ detektora | Nechladený mikrobolometer FLIR Tau 2 17 μm |
| rezolúcia | 336x256 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Naštartovať | 3 sekúnd |
| Systém šošoviek | 75 mm; F / 1.0 |
| Optické zväčšenie | 5.2 × |
| Zorné pole | 4.3 ° × 3.3 ° |
| Digitálny zoom | 1 ×, 2 ×, 4 × |
| Rozsah nastavenia dioptrií | -5 až +5 dioptrie |
| Zaostrovací rozsah | 10 m do nekonečna |
| rozlíšenie displeja | 800x600 |
| video výstup | PAL (768 x 574 pixelov) / NTSC (640 x 480 pixelov) |
| Teplotné zobrazovacie palety | White Hot, Black Hot, Fusion, Rainbow, Globow, Ironbow1, Ironbow2, Sepia, Color1, Color2, Ice-Fire, Rain a OEM |
| prepojenie | Micro-USB (napájacia banka 5 V); Univerzálny konektor S620 (napájanie, analógový video vstup / výstup, pripojenie Wi-Fi, rekordér HD, rozšírená batéria) |
| Typ batérie | Dva CR123A 3V lítiové batérie alebo nabíjateľné batérie typu CR123 s napätím od 3.0 V do 3.7 V (2) |
| Výdrž batérie (prevádzková) | Až 4 hodiny (voliteľné až 12 hodín) |
| Externé napájacie zdroje | Power banka (5 V) cez port Micro-USB; Rozšírená batéria (6V) alebo napájanie 6V / 600 mA cez konektor S620 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +50 °C (-40°F až +122 °F) |
| Environmentálne hodnotenie | Vodeodolnosť |
| Váha | 0.83 kg (1.8 lb) |
| Celkové rozmery | 248 × 89 × 89 mm (9.7 × 3.5 × 3.5 palca) |
AGM Statív s rukoväťou pre termovíziu
Č. ČASŤ:
AGM Solárna power banka 30000 XNUMX mAh
Č. ČASŤ:
Pevné puzdro
Č. ČASŤ:
AGM Príloha Wi-Fi
Č. ČASŤ:
AGM HD rekordér
Č. ČASŤ: