Rattler TS19-256 a Rattler Termovízne puškohľady TS25-256 sú perfektným doplnkom do arzenálu každého poľovníka. Tieto zariadenia sú vybavené germániovým objektívom s ohniskovou vzdialenosťou 19 mm alebo 25 mm a termovíznym senzorom s rozlíšením 256x192, majú 2.5-násobné alebo 3.5-násobné zväčšenie a dosah detekcie 950, respektíve 1250 metrov. Toto základné zväčšenie v kombinácii so širokým zorným poľom robí z týchto puškohľadov skutočne všestrannú optiku. Rattler Séria termovíznych puškohľadov bola špeciálne navrhnutá tak, aby bola kompaktná a ľahká, pretože to nielen zaisťuje ich malý pôdorys a umožňuje ich použitie na mnohých streleckých platformách, ale tiež umožňuje sekundárne využitie série ako termovízneho monokulárneho ďalekohľadu. Tieto jednotky sú tiež vybavené všetkými funkciami, ktoré mnohé... Rattler ktoré používatelia očakávajú, medzi ktoré patria: vstavané funkcie nahrávania a snímania obrázkov, Wi-Fi hotspot, 8-násobný digitálny zoom, obraz v obraze, AGM Kompatibilita s aplikáciou Connect na ukladanie a zdieľanie obrázkov a videí, jednorazový proces digitálneho nulovania, výdrž batérie 4.5 hodiny na (2) batériách CR123, možnosť externého napájania cez konektor USB-C jednotky a vysokokvalitný držiak.
| rezolúcia | 256 × 192 |
| detektor | 12μm, nechladený, 25 Hz |
| Systém šošoviek | 25 mm; F / 1.0 |
| Optické zväčšenie | 3.5 × - 28 × |
| Zorné pole | 7.0 ° × 5.3 ° |
| Digitálny zoom | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Pozorovacia vzdialenosť | Max. 1250 XNUMX m |
| Dioptrická korekcia | -5 až +3 dpt |
| Reliéf očí | 45 mm |
| zobraziť | 0.39 palca, OLED, 1024 × 768, 50 Hz |
| sieťka | 5 typov, 3 farby, zapnuté/vypnuté |
| Úprava Boresight | Digitálne ovládané |
| Prírastok Boresight | 0.17 mil / 0.58 MOA |
| Meranie vzdialenosti | Áno (stadiametrický diaľkomer) |
| Palety | Čierna, horúca, biela, červená, fúzia |
| Režim scény | Džungľa, uznanie |
| Režim obrazu v obraze (PIP) | Áno |
| hotspot | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Video Recording | Áno |
| Fotografická snímka | Áno |
| Výstup CVBS | Áno (cez USB) |
| Korekcia chybných pixelov (DPC) | Áno |
| Oprava jednotnosti | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Uskladnenie | Vstavaný EMMC (16 GB) |
| Typ batérie |
Dve lítiové batérie CR123 (3V) alebo dve nabíjateľné batérie RCR123 (až 4.2 V). |
| Životnosť batérie (v prevádzke, 20 ° C) | Až 4.5 hodín |
| Externé napájacie zdroje | Rozhranie 5 VDC/2 A, USB typu C. |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -20 ° C až + 55 ° C (-4 ° F až + 131 ° F) |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Výška pádovej skúšky | 1.5m (stopy 4.9) |
| Hmotnosť (bez batérie) | 0.53 kg (1.16 libry) |
| Celkové rozmery (bez držiaka) | 187 × 63 × 80 mm (7.4 × 2.5 × 3.1 palca) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
Č. dielu: 6628XPB31
Upozorňujeme, že náklady na dopravu v rámci Európskej únie môžu v závislosti od vašej krajiny dosiahnuť 15 – 30 €.
Táto univerzálna power banka / QI nabíjačka je vybavená solárnym panelom, ktorý zachytáva energiu denného svetla a premieňa ju na nabíjaciu energiu pre vaše zariadenia. Môžete nabíjať akékoľvek zariadenia, pretože má vstavané káble Micro-USB, USB-C a Lighting, ako aj bezdrôtovú technológiu QI. Vďaka robustnému nárazuvzdornému telu, dažďu odolnému dizajnu a 30,000 XNUMX mAh batérii je ideálny na dlhé, extrémne túry. Jednoducho pripojte túto solárnu batériu odolnú proti dažďu k batohu a vaše pomôcky budú mať vždy extra energiu. pozrieť viac
AGM-2111 ADM Double Lever QR Mount for Rattler TS Family
Č. dielu: 6306LMR1
AGM vie, že váš puškohľad je zvyčajne len taký spoľahlivý ako vaše montážne riešenie AGM vyhľadala a spojila sa s jedným z najspoľahlivejších mien v montážnych systémoch vyrobených v Amerike, American Defense Mounts. Toto ponúkame AGM-2111, držiak od spoločnosti ADM špeciálne navrhnutý pre Rattler Rodina termovíznych puškohľadov TS. Táto pokročilá montáž je vybavená dvoma vysúvacími pákami pre väčšiu bezpečnosť montáže a je optimalizovaná na výšku aj dĺžku, aby skúseným strelcom ponúkla čo najväčšiu flexibilitu pri používaní našich... AGM optika namontovaná na puške na množstvo najbežnejších streleckých platforiem s koľajnicou Weaver/Picatinny. Všetky držiaky ADM ponúkajú možnosť nastavenia uťahovania bez potreby náradia, vďaka čomu je uťahovanie v teréne rýchle a jednoduché. Tento držiak na zbraň je skonštruovaný výhradne z vysoko kvalitných hliníkových dielov.
AGM-2112 ADM Short Single Lever QR Mount for Rattler TS family
Č. dielu: 6306SMR1
AGM vie, že váš puškohľad je zvyčajne len taký spoľahlivý ako vaše montážne riešenie AGM vyhľadala a spojila sa s jedným z najspoľahlivejších mien v montážnych systémoch vyrobených v Amerike, American Defense Mounts. Toto ponúkame AGM-2112, držiak od spoločnosti ADM špeciálne navrhnutý pre Rattler Rodina termovíznych puškohľadov TS. Táto montáž je optimalizovaná tak, aby skúseným strelcom poskytovala čo najväčšiu flexibilitu pri používaní našich... AGM optika namontovaná na puške na množstvo najbežnejších streleckých platforiem s koľajnicou Weaver/Picatinny. Všetky držiaky ADM ponúkajú možnosť nastavenia uťahovania bez potreby náradia, vďaka čomu je uťahovanie v teréne rýchle a jednoduché. Tento držiak na zbraň je skonštruovaný výhradne z vysoko kvalitných hliníkových dielov.
AGM-2115 ADM Single Lever QR Mount for Rattler TS family
Č.dielu: 63061151
AGM vie, že váš puškohľad je zvyčajne len taký spoľahlivý ako vaše montážne riešenie AGM vyhľadala a spojila sa s jedným z najspoľahlivejších mien v montážnych systémoch vyrobených v Amerike, American Defense Mounts. Toto ponúkame AGM-2115, držiak od spoločnosti ADM špeciálne navrhnutý pre Rattler Rodina termovíznych puškohľadov TS. Tento držiak je optimalizovaný na výšku aj dĺžku, aby skúseným strelcom ponúkol čo najväčšiu flexibilitu pri používaní našich... AGM optika namontovaná na puške na množstvo najbežnejších streleckých platforiem s koľajnicou Weaver/Picatinny. Všetky držiaky ADM ponúkajú možnosť nastavenia uťahovania bez potreby náradia, vďaka čomu je uťahovanie v teréne rýchle a jednoduché. Tento držiak na zbraň je skonštruovaný výhradne z vysoko kvalitných hliníkových dielov.
AGM Thermal Targets 25pcs
Č. dielu: 633125S1
Long, low profile one-piece mount
Č. dielu: 0581RXH
Špeciálna, dlhšia weaver montáž, nízky profil, vyrobená špeciálne na mieru pre Merkel RX Helix a podobné pušky. Dĺžka držiaka je 125 mm a rozstup medzi aretačnými páčkami (od stredu k stredu) je 110 mm. Možno použiť aj na Sako S20, CZ600 Alpha a Ergo, Haenel Jaeger NXT, Sabatti Saphire.
Materiál: Základňa -> Ušľachtilá oceľ, CNC opracované z plného materiálu, čierny oxid. Horná časť (adaptér pre NV/Thermal zariadenie) -> vysokokvalitná hliníková zliatina
Očko spätného rázu: vyfrézované z plného materiálu (bez vložky)
Fixácia: QR páčky - nastaviteľné a dajú sa nastaviť do ľubovoľnej polohy
Vzdialenosť: od prvého uzamykacieho bodu k druhému 53 mm Vhodné pre: Picatinny koľajnice s minimálnou dĺžkou 90 mm
AGM Thermal Targets 50pcs
Č. dielu: 633150S1