AGM Taipan Séria termovíznych monokulárnych ďalekohľadov V2 je najnovším prírastkom do už aj tak najrozsiahlejšieho sortimentu termovíznych produktov na svete! Séria TaipanV2 sa môže pochváliť objektívmi s viacerými veľkosťami, ktoré sú spárované s 12-mikrónovým optickým členom, ktorý je špičkou v tomto odvetví. thermal detectorTaipanV2 prináša do produktovej rady aj mnoho nových vylepšení, po ktorých používatelia v pôvodnom modeli tak dlho túžili. Taipan monokulárne ďalekohľady. Medzi tieto hlavné vylepšenia patrí prechod z nevyberateľnej nabíjateľnej internej batérie na jednu vyberateľnú nabíjateľnú batériu 18650, nový teplotný senzor s rozlíšením 320x256 a nový senzor náklonu 90 stupňov, ktorý vypína displej, aby sa šetrila batéria! Taipan V2 je tiež vybavená množstvom softvérových vylepšení a mnohými funkciami, ktoré sa stali bežnými v rámci... AGM Sortiment tepelných produktov: optika s clonou F1.0, obnovovacia frekvencia 50 Hz, 16 GB vstavanej pamäte, kompatibilita s Wi-Fi na spárovanie s AGM Connect App, vodotesnosť IP67, port USB Type-C pre možnosti externého napájania a 4 farebné palety. Využívajú tiež širší gumený okulár, aby bolo sledovanie displeja 1280 LCOS mimoriadne pohodlné v teréne pri dlhodobom sledovaní v rámci jednej relácie. TaipanV2 sú skonštruované pre všestranné použitie a skvele by fungovali pri poľovníctve, farmárstve/ochrane stáda, presadzovaní práva, pátraní a záchrane, plavbe loďou, kempovaní a iných všeobecných aktivitách vonku. A samozrejme, všetky modely TaipanV2 budú dodávané s AGM5-ročná prenosná záruka.
| Typ detektora | 12μm VOx nechladené pole ohniskovej roviny |
| rezolúcia | 320x256 |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Vlna pásma odpovede | 8 μm až 14 μm |
| NETD | Menej ako 35 mK (25 ° C, F # = 1.0) |
| Objektív (ohnisková vzdialenosť) | 19 mm; F1.0 |
| video výstup | CVBS |
| Zorné pole (H × V) | 9.2° × 6.9°/16.2 m x 12.1 m |
| zväčšenie | 3×, 6x, 11x, 22.5x |
| Režim zaostrenia | Zaostrovací krúžok |
| Min. Zaostrovacia vzdialenosť | 1.9 m |
| Rozsah detekcie (6' objekt) | 950 m |
| monitor | 1280 x 960, 0.4 palca, LCOS |
| Dioptrická korekcia | -4 D až +4 D |
| FFC (korekcia plochého poľa) | Auto, Semi-Auto, Manual |
| Palety | Čierna, horúca, biela, červená, fúzia |
| Ukončite žiaka | 6 mm |
| Reliéf očí | 20 mm |
| Režim scény | General, komprimovaný |
| Nastavenie jasu | Áno |
| Úprava tónu | Studené, Teplé |
| Úprava kontrastu | Áno |
| hotspot | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Vstavané úložisko | Vstavaný EMMC (16 GB) |
| Nahrávanie videa/audia | Áno áno |
| image Capture | Áno |
| Hot Track | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Áno |
| PIP | Áno |
| Typ batérie | Jedna 18650 vymeniteľná nabíjateľná lítiová batéria |
| životnosť batérie | Až 6 hodiny nepretržitého chodu (pri 25 °C, WiFi vypnuté) |
| Výkon | 5 V DC/2 A, rozhranie USB Type-C. Podporuje externé napájanie |
| Prevádzková teplota | -30 ° C až +55 ° C (-22 ° F až 131 ° F) |
| Protection Level | IP67 (vodotesný) |
| Rozmery | 173 × 60 × 64 mm (6.8 × 2.4 × 2.5 palca) |
| Hmotnosť (bez batérií) | 0.3 kg (0.66 lb) |