AGM Séria termovíznych monokulárnych ďalekohľadov Seeker je najnovším prírastkom do už aj tak najrozsiahlejšieho sortimentu termovíznych produktov na svete! Séria Seeker sa môže pochváliť viacerými veľkosťami germániových šošoviek, ktoré sú spárované s rozlíšením 384 pixelov, ktoré je špičkové v odvetví, 12 mikrónov a citlivosťou pod 20 mK. thermal detectorSeekers prinášajú do produktovej rodiny aj mnoho nových vylepšení, po ktorých používatelia v pôvodnej verzii túžili. Taipan monokulárne ďalekohľady. Medzi tieto hlavné vylepšenia patrí prechod z nevyberateľnej nabíjateľnej internej batérie na jednu vyberateľnú nabíjateľnú batériu 18650, nový teplotný senzor s teplotou pod 20 mK a nový senzor náklonu o 90 stupňov, ktorý vypína displej, aby sa šetrila batéria!
Seeker je tiež vybavený mnohými vylepšeniami softvéru a mnohými funkciami, ktoré sa v rámci systému stali samozrejmosťou AGM Sortiment tepelných produktov: optika s clonou F1.0, obnovovacia frekvencia 50 Hz, 16 GB vstavanej pamäte, kompatibilita s Wi-Fi na spárovanie s AGM Connect App, vodotesnosť IP67, port USB Type-C pre možnosti externého napájania a 4 farebné palety. Využívajú tiež širší gumený okulár, aby bolo sledovanie 1024 OLED displeja mimoriadne pohodlné v teréne pri dlhodobom sledovaní počas jednej relácie. Hľadače sú skonštruované pre všestranné použitie a skvele by fungovali pri poľovníctve, farmárstve/ochrane stád, presadzovaní práva, pátraní a záchrane, plavbe loďou, kempovaní a iných všeobecných aktivitách vonku.
| Typ detektora |
12μm oxid vanádu Nechladené pole ohniskovej roviny |
| rezolúcia | 384 × 288 |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Vlna pásma odpovede | 8 μm až 14 μm |
| NETD | < 20 mk (@25 °C), F#=1.0 |
| Rozsah detekcie (6' objekt) | 780 m |
| Systém šošoviek | 19 mm; F1.0 |
| Zorné pole (H × V) | 13.8 ° × 10.4 ° |
| zväčšenie | 2 × - 16 × |
| Digitálny zoom | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Dioptrická korekcia | -5 až +3 dpt |
| monitor | 1024 × 768, OLED |
| FFC (korekcia plochého poľa) |
Auto, Manuál, Externá korekcia |
| Palety |
Horúca čierna, horúca biela, Horúca červená, fúzia |
| Zosilnenie obrazu | Áno |
| Sledovanie bodu s najvyššou teplotou | Áno |
| Wi-Fi Hotspot | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Uskladnenie | Vstavaná pamäť (64 GB) |
| Video Recording | Áno (na palube) |
| image Capture | Áno |
| Typ batérie |
Jedna vymeniteľná batéria 18650 nabíjateľná lítiová batéria |
| životnosť batérie | 6.5 hodiny |
| Výkon | 5 VDC / 2 A, 1.75 W |
| Rozhranie | USB Type-C |
| Prevádzková teplota | -30 ° C až 55 ° C (-22 ° F až 131 ° F) |
| Protection Level | IP67 |
| Rozmery | 171 × 61 × 57 mm (6.73 × 2.4 × 2.2 palca) |
| Váha | 0,32 kg (0.73 lb) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
Č. dielu: 6628XPB31
Upozorňujeme, že náklady na dopravu v rámci Európskej únie môžu v závislosti od vašej krajiny dosiahnuť 15 – 30 €.
Táto univerzálna power banka / QI nabíjačka je vybavená solárnym panelom, ktorý zachytáva energiu denného svetla a premieňa ju na nabíjaciu energiu pre vaše zariadenia. Môžete nabíjať akékoľvek zariadenia, pretože má vstavané káble Micro-USB, USB-C a Lighting, ako aj bezdrôtovú technológiu QI. Vďaka robustnému nárazuvzdornému telu, dažďu odolnému dizajnu a 30,000 XNUMX mAh batérii je ideálny na dlhé, extrémne túry. Jednoducho pripojte túto solárnu batériu odolnú proti dažďu k batohu a vaše pomôcky budú mať vždy extra energiu. pozrieť viac