ReachIR je nová prémiová séria ručných pozorovacích termovíznych monokulárnych prístrojov. Všetky modely sú vybavené dvanásťmikrónovým infračerveným detektorom a OLED displejom s rozlíšením 1024 × 768 pre lepšie podanie farieb. Termálne senzory ReachIR sú tiež vybavené najcitlivejšími teplotnými senzormi vo svojej triede, ktoré dosahujú hodnoty pod 20 milikelvinov v celej produktovej rade. Medzi ďalšie dôležité možnosti patrí integrovaný laserový diaľkomer s dosahom 1 000 metrov (LRF), robustné telo a odnímateľnú, nabíjateľnú batériu 18650. Tieto jednotky sa tiež môžu pochváliť pôsobivou vodotesnosťou, ktorá zaisťuje, že používatelia môžu mať pokoj pri používaní za prevažnej väčšiny poveternostných podmienok. Nové optimalizované algoritmy spracovania obrazu poskytujú termovíznym monokulárnym ďalekohľadom vysoko optimalizovaný obraz a pozoruhodné detaily. Vstavaná 64 GB pamäť ReachIRs je tiež špičkou vo svojej triede na trhu s pokročilým softvérom podporujúcim nahrávanie videa/zvuku aj snímanie obrazu. Hlavné využitie týchto termovíznych monokulárnych ďalekohľadov zahŕňa okrem iného: poľovníctvo, presadzovanie práva, pátranie a záchranu, osobnú bezpečnosť, ochranu prírody, boj proti pytliactvu, kempovanie, turistiku a rôzne námorné aplikácie.
| Typ detektora |
12μm VOx nechladený Pole ohniskovej roviny |
| rezolúcia | 640 × 512 |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 20 mK (25 ° C, F # = 1.0) |
| Vlna pásma odpovede | 8 μm až 14 μm |
| Systém šošoviek | 50 mm; F1.0 |
| video výstup | CVBS |
| Zorné pole (VxH) | 8.7 ° × 7.0 ° |
| zväčšenie | 3.0x - 24x |
| Digitálny zoom | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Dioptrická korekcia | -5 až +3 dpt |
| Rozsah detekcie (6' objekt) | 2,600 m |
| monitor | 1024 x 768, 0.39 palca, OLED, 50 FPS |
| FFC (korekcia plochého poľa) | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Palety |
Horúca čierna, horúca biela, Horúca červená, fúzia |
| Najvyššia teplota sledovania bodu | Áno |
| Režim scény | Džungľa, uznanie |
| Meranie vzdialenosti |
Laserový diaľkomer: do 1,000 XNUMX m, Presnosť ±1 m |
| Laserová vlnová dĺžka | 905 nm |
| Laserová bezpečnostná trieda | Class 1 |
| hotspot | Áno |
| Režim spánku | Áno |
| Vstavané úložisko | 64 GB eMMC |
| Nahrávanie videa/audia | Áno áno |
| image Capture | Áno |
| PIP | Áno |
| Typ batérie |
Jedna nabíjateľná batéria 18650 (odnímateľné) |
| životnosť batérie |
4 hodín nepretržitého chodu (@25°C, Wi-Fi a LRF vypnuté) |
| Zobrazenie kapacity batérie | Áno |
| Externé napájanie |
Rozhranie 5 VDC/2 A, USB typu C. Podporuje externé napájanie |
| Prevádzková teplota | -30 ° C až 55 ° C (-22 ° F až 131 ° F) |
| Protection Level | IP67 (vodotesný) |
| Rozmery |
× × 202 61 91 mm (8.0 × 2.4 × 3.6 palca) |
| Hmotnosť (bez batérií) | 493 g (1.09 Ib) |