Secutor LRF-C je kompaktný termovízny systém s pripínaním a vstavaným presným laserovým diaľkomerom, ktorý umožňuje rýchlu transformáciu dennej optiky na termovízne zariadenie bez použitia akéhokoľvek špeciálneho náradia alebo vybavenia. Je vybavený vysoko citlivým 12μm thermal detector a OLED monitor s rozlíšením 1024 × 768 AGM Secutor LRF-C poskytuje jasný obraz v náročných podmienkach prostredia vrátane tmy, hmly, dymu, prachu, dažďa, snehu, krovia, kamufláže atď. Užívateľsky prívetivé rozhranie a pohodlné a ergonomické ovládacie prvky umožňujú... Secutor LRF-C sa používa neuveriteľne ľahko. Secutor LRF-C sa dá jednoducho pripevniť pred puškohľady so zväčšením až 10x pre použitie na stredné vzdialenosti. Vstavaný laserový diaľkomer AGM Secutor LRF-C je navrhnutý tak, aby presne určil vzdialenosť medzi pozorovateľom a cieľom. Výsledky merania sa zobrazujú na monitore puškohľadu. Štyri vymeniteľné lítium-iónové batérie poskytujú zariadeniu viac ako 6 hodín nepretržitej prevádzky. Externú 5V powerbanku (batériový zdroj) je možné jednoducho pripojiť cez konektor USB-C pre výrazné predĺženie prevádzkového času. Zariadenie je vybavené rýchlym úložiskom EMMC pre nahrávanie videa/zvuku a snímanie obrazu. Integrovaný Wi-Fi modul umožňuje živé streamovanie videa a nahrávanie videa/obrázka prostredníctvom mobilných aplikácií.
| Typ detektora | 12μm VOx nechladené pole ohniskovej roviny |
| rezolúcia | 640 × 512 |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Vlna pásma odpovede | 8 μm až 14 μm |
| NETD | Menej ako 20 mk (@ 25 ° C), F # = 1.0 |
| Systém šošoviek | 75 mm; F1.2 |
| Zorné pole (H × V) | 5.9 ° × 4.7 ° |
| zväčšenie | 1 × |
| Rozsah detekcie (6' objekt) | 3,800 XNUMX m/yd |
| Ukončite žiaka | 22 mm |
| monitor | 1024x768, 0.39 palca, OLED |
| FFC (korekcia plochého poľa) | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Palety | Čierna, horúca, biela, červená, fúzia |
| Laserový zameriavač dosahu | Až 1000 m, presnosť ± 4 m |
| Laserová vlnová dĺžka | 905 nm |
| Laserová bezpečnostná trieda | Class 1 |
| Najvyššia teplota sledovania bodu | Áno |
| Oprava chybných pixelov | Áno |
| WiFi Hotspot | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Prevencia popálenia | Áno |
| Vstavané úložisko | 16 GB eMMC |
| Nahrávanie videa/audia | Áno |
| image Capture | Áno |
| Nahrávanie aktivované výstrelom | Áno |
| Typ batérie | Štyri CR123A Lítium batéria |
| Prevádzková doba batérie (WiFi vypnuté) | Viac ako 6 hodín |
| Externé napájanie | 5 VDC/2 A, USB typu C. |
| Prevádzková teplota | -30 ° C až 55 ° C (-22 ° F až 131 ° F) |
| Protection Level | IP67 |
| Max / spätný ráz | 1,000 0.4 g / XNUMX ms |
| Rozmery (bez montáže) | 228 × 111 × 81 mm (9 × 4.4 × 3.2 palca) |
| Hmotnosť (bez držiaka a batérie) | 0.73 kg (1.6 lb) |
AGM-2124 ADM quick release mount (for Secutor LRF-C Series)
Č. dielu: 6306X1241
Rýchloupínací držiak ADM (pre Secutor LRF-Séria C)