BRAND NEW
Spectrum-IR je digitálny ďalekohľad pre denné a nočné videnie vyvinutý pre 24-hodinovú prevádzku pri akomkoľvek okolitom svetle. Spectrum-IR je možné namontovať na zbraň pomocou štandardných 30 mm krúžkov. Ideálne pre profesionálnych lovcov, ktorí uprednostňujú známy tvar a funkciu bežných tradičných ďalekohľadov, ale hľadajú technologickú prevahu.
Digitálny ďalekohľad Spectrum-IR má pokročilý snímač s vysokým rozlíšením a OLED displej s rozlíšením 1024 × 768 – poskytuje plnofarebný obraz cez deň a klasické čiernobiele zobrazenie v noci. Ďalekohľad je vybavený unikátnym systémom duálneho napájania. Dve vstavané nabíjateľné batérie 18650, z ktorých jedna... CR123A Vymeniteľná lítiová batéria poskytuje až 11 hodín nepretržitej prevádzky. Zariadenie má rýchle 64GB úložisko EMMC pre vstavané nahrávanie videa a snímanie obrázkov. Funkcia Shot Activated Recording (SAR) vám umožňuje nestarať sa o manuálne spúšťanie nahrávania zakaždým. K dispozícii je aj Wi-Fi modul pre živé streamovanie videa a nahrávanie videa/obrázkov prostredníctvom aplikácie.
Balenie obsahuje:
Puškohľad, Kruhový držiak puškohľadu, Batéria, Kábel USB typu C, Napájací adaptér, IR žiarič s dlhým dosahom s držiakom, Batéria 18650 pre IR žiarič, Nabíjačka batérie 18650, Tkanina na objektív, Puzdro na prenášanie, Návod na použitie
| HLAVNÁ | |
| Max. rezolúcia | 1920 × 1080 |
| Snímok za sekundu | 50 Hz |
| zväčšenie | 3.5 × - 14 × |
| Objektív (ohnisková vzdialenosť) | 50 mm |
| Svetelnosť | F1.2 |
| Zorné pole | 7.7 ° × 5.8 ° |
| Minimálna zaostrovacia vzdialenosť | 3 m |
| zobraziť | 0.39" OLED displej, 1024×768, 50 FPS |
| Ukončite žiaka | 5 mm |
| Reliéf očí | 60 mm |
| Dioptrická korekcia | -5 na + 5 |
| Režim obrazu | Deň noc |
| Digitálny zoom | 1 ×, 2 ×, 4 × |
| PIP | Áno |
| sieťka | 5 nitkových krížov, 4 farby |
| Video Recording | Áno |
| Nahrávanie zvuku | Áno |
| Nahrávanie aktivované výstrelom | Áno |
| Uskladnenie | Vstavaný EMMC (64 GB) |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Zmraziť nulovanie | Áno |
| Meranie vzdialenosti | Stadiametrický diaľkomer |
| Wi-Fi Hotspot | Áno |
| POWER SUPPLY | |
| Typ batérie |
Dve nabíjateľné lítiové batérie (vnútorné) a jeden vymeniteľný CR123A (externé) |
| Prevádzková doba batérie | 13 hodín nepretržitej prevádzky (@ 25 °C, WI-FI OFF) |
| Anti-reverzné pripojenie batérie | Áno |
| Ochrana pred prepätím | Áno |
| Externé napájacie zdroje | 5 V DC/2 A, rozhranie USB Type-C (podporuje QC3.0) |
| GENERAL | |
| Prevádzková teplota | -30 ° C až 55 ° C (-22 ° F až 131 ° F) |
| Max. Spätný ráz | 1000 g |
| rozmer | 442 × 78 × 83 mm / 17.4 × 3.1 × 3.3 palca (bez držiaka) |
| Váha | 1.06 kg / 2.34 lb (bez montáže, okuláru a CR123A batérie) |
| Protection Level | IP67 |
AGM-2116 ADM QR Mount
Č.dielu: 63061161
AGM-2116 ADM QR Mount je pokročilá základňa pre Adder séria termálnych ďalekohľadov. AGMDržiak -2116 s dvoma 30 mm krúžkami má dve páčky pre zvýšenie bezpečnosti montáže. Rýchloupínací držiak na zbraň sa pripája k tepelnému puškohľadu a pripevňuje ho k akémukoľvek systému koľajníc Weaver alebo Picatinny bez použitia ďalších nástrojov alebo vrhacích pák. Ponúkaný 2" konzolový puškohľad vrhá ďalekohľad dopredu, čo vám umožňuje získať tú správnu úľavu pre oči. Je precízne spracovaný z hliníka 6061 T6 a povrchovo upravený tvrdou povrchovou úpravou T3 Mil-Spec eloxom. Je vybavený pákovým systémom QD Auto Lock™ na prispôsobenie sa špeciálne aj nešpecifikované koľajnicové systémy Hmotnosť: 238 g / 8.4 oz Rozmery: 150 x 50 x 67 cm / 5.9 x 2.0 x 2.6 palca Centerline Heist: 37.3 mm / 1.47 palca
pozrieť viac