AGM FoxBatĎalekohľad s nočným videním -8 je perfektným nástrojom na pozorovanie na dlhé vzdialenosti. FoxBat-8 kombinuje kompaktný katadioptrický objektív a jeden vysoko kvalitný zosilňovač obrazu
tube s deličom obrazového lúča, dvojitým okulárom a spoľahlivou elektronikou.
AGM FoxBat-8 poskytuje dostatočné a odolné riešenie pre dlhodobé pozorovanie a pozorovanie na veľké vzdialenosti. Tento nočný videnie je ideálnou voľbou pre ochranu hraníc, pozorovanie obvodu základní, zákaz drog, zhromažďovanie spravodajských informácií a rekreačné použitie.
Operátori zažijú výhody krištáľovo čistého obrazu v kombinácii s profesionálnou, rýchlou viacvrstvovou optikou. The AGM
FoxBat-8 má možnosť montáže na statív pre úľavu od únavy.
FoxBat-8 je zväčšovacie, vysoko kvalitné zariadenie na nočné videnie postavené na... Gen 2+ alebo Gen 3 vysokovýkonné zosilňovače obrazu
tubeFunkcia vypnutia pri prehnanom svetle zaisťuje, že vysokokvalitný zosilňovač obrazu tube je chránený pred nadmerným vystavením.
FoxBat-8 je napájaný dvoma AA batériami a jeho typická prevádzková doba na jedno nabitie je až 40 hodín nepretržitého používania.
| Model Part No. |
NW1 Gen 2+ (diel č. 13F8P822154211) NL1 HR Gen 2+ (diel č. 13F8P822153211HR) |
| Image Intensifier Tube |
NW1 Gen 2+ Biely fosfor NL1 Vysoké rozlíšenie Gen 2+ Zelený fosfor |
| rezolúcia |
SZ1 - 47-55 lp/mm NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| FOM |
SZ1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| zväčšenie | 8x |
| Systém šošoviek | 216 mm; F / 1.8 |
| FOV | 4.5 ° |
| Rozsah zaostrenia | 10 m do nekonečna |
| Dioptrická korekcia | -5 až +5 dioptrie |
| LED indikátory |
- Slabá batéria - Nadmerné svetelné podmienky |
| Automatické riadenie jasu | Áno |
| Odrezanie jasného svetla | Áno |
| Infračervené osvetlenie | Odnímateľný IR žiarič s dlhým dosahom |
| Typ batérie | Dve 1.5 V AA batérie alebo 1 lítiová (BA-5567/U) |
| Výdrž batérie (prevádzková) | Až 40 hodín |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +50 °C (-40°F až +122 °F) |
| Rozsah teploty skladovania | -50 ° C až + 70 ° C (-58 ° F až + 158 ° F) |
| Váha | 1.76 kg (3.9 lb) |
| Celkové rozmery | 215 × 155 × 146 mm mm (8.5 × 6.1 × 5.7 palca) |