AGM Wolf-7 PRO je biokulárny systém okuliarov na nočné videnie postavený na komerčnom zosilňovači obrazu. tubeSú určené najmä na poskytovanie slušných možností nočného videnia pre poľovníkov s obmedzeným rozpočtom a iných outdoorových nadšencov. Sú výnimočnou voľbou pre použitie bez použitia rúk. Sú vyrobené s vysoko kvalitnou optikou a jednoduchou a spoľahlivou elektronikou. Wolf-7 PRO poskytuje jasný a čistý obraz v nočnom videní, a to aj v tých najnáročnejších podmienkach, či už ide o plavbu loďou pozdĺž pobrežia alebo prieskum najbližšej jaskyne s deťmi. Nastaviteľná medzipupilárna vzdialenosť ponúkne pohodlné nočné videnie používateľom akéhokoľvek veku a doslova akejkoľvek veľkosti. Táto jednotka obsahuje vstavaný zdroj infračerveného svetla na čítanie máp alebo základné osvetlenie krátkeho dosahu v úplnej tme. Vodotesný, odolný, ľahký a kompaktný, Wolf-7 PRO je perfektné handsfree zariadenie pre rôzne outdoorové aktivity s vašou rodinou. Ukážte svojim deťom krásu noci!
| IIT | high Resolution Gen 2+ Image Intensifier Tube |
| rezolúcia | 60-68 lp/mm |
| Svetelná citlivosť fotokatódy μA/lm | 550-750 |
| Radiant Sensitivity @ 830 nm mA/W | 50-53 |
| Svetelný zisk (rel. jednotky) | 25000-33000 |
| zväčšenie | 1x |
| Systém šošoviek | 27 mm; F / 1.2 |
| FOV | 40° |
| Rozsah zaostrenia | 0.25 m do nekonečna |
| Dioptrická korekcia | -5 až +5 dioptrie |
| Rozsah medzipupilárnej vzdialenosti | 57 ~ 73 mm |
| Reliéf očí | 15 mm |
| Priemer výstupnej pupily | 15 mm |
| LED indikátory (v FOV) |
- Slabá batéria - IR zapnuté |
| Automatické riadenie jasu | Áno |
| Odrezanie jasného svetla | Áno |
| Infračervené osvetlenie | Áno |
| Typ batérie | Dva AA alkalické |
| Výdrž batérie (prevádzková) |
- Až 40 hodín (IR vypnuté) - Až 30 hodín (IR zapnuté) |
| Možnosť externého napájania | Áno (2.8-4.2V) |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +50 °C (-40°F až +122 °F) |
| Rozsah teploty skladovania | -50 ° C až + 70 ° C (-58 ° F až + 158 ° F) |
| Vodeodolnosť | Áno (IP65) |
| Váha | 510 g (1.1 lb) |
| Celkové rozmery |
× × 183 132 58 mm (7.2 × 5.2 × 2.3 palca) |
AGM Sioux850 Long Range Infrared Illuminator with Mount, Dovetail to Weaver Transfer Piece, Rechargeable Battery, and Charger
ČASŤ Č.: 501SIOUX850IR1
AGM Infračervené iluminátory s extra dlhým dosahom poskytujú lepšie možnosti zobrazenia s intenzívnejším obrazom pri prevádzke za nízkeho až žiadneho okolitého svetla. Infračervené žiariče sa používajú v oblastiach, kde úroveň prirodzeného svetla nie je dostatočná. IR iluminátor poskytuje blízke infračervené svetlo, ktoré, aj keď je voľným okom neviditeľné, môže výrazne zvýšiť výkonnosť zariadení s nočným videním. Iluminátor ponúka úpravy pre divergenciu zorného poľa a výstupný výkon. AGM infračervené iluminátory s dlhým dosahom výrazne rozširujú možnosti zameriavačov zbraní a pozorovacích zariadení Night Vision.
AGM Afocal Magnifier Lens Assembly, 3X
ČASŤ Č.: 61023XA1
Vysoko výkonné šošovky Afocal rýchlo premenia monokulárne okuliare alebo okuliare na nočné videnie na zariadenia na nočné videnie s dlhým dosahom. The AGM afokálne šošovky majú veľmi rýchlu optiku a dokonalé zorné pole. Ideálne na pozorovanie na veľké vzdialenosti. Afokálny objektív od AGM je jednoduchá a rýchla inštalácia pred existujúcu prednú šošovku zariadenia na nočné videnie pre okamžité vizuálne vylepšenie. Ak chcete namontovať afokálny objektív na zariadenie, zaskrutkujte ho do závitu štandardného objektívu 1X.
AGM Soft Headgear with plate for Shroud mounting
DIEL Č.: 6135SHS1
Kompatibilné s: PVS14 (51, E, L, Standard - séria), PVS7, Wolf7 Pro, NVG/UNVG, Wolf-14
pozrieť viac
AGM Afocal Magnifier Lens Assembly, 5X
ČASŤ Č.: 61025XA1
Vysoko výkonné šošovky Afocal rýchlo premenia monokulárne okuliare alebo okuliare na nočné videnie na zariadenia na nočné videnie s dlhým dosahom. The AGM afokálne šošovky majú veľmi rýchlu optiku a dokonalé zorné pole. Ideálne na pozorovanie na veľké vzdialenosti. Afokálny objektív od AGM je jednoduchá a rýchla inštalácia pred existujúcu prednú šošovku zariadenia na nočné videnie pre okamžité vizuálne vylepšenie. Ak chcete namontovať afokálny objektív na zariadenie, zaskrutkujte ho do závitu štandardného objektívu 1X.