AGM UNVG-51 je dvojkanálový systém nočného videnia. UNVG-51 využíva pokročilú viacvrstvovú optiku s rozšíreným zorným poľom 51 stupňov a je vyrobený pre dlhú životnosť vďaka kompaktnému kompozitnému puzdru. Zariadenie je možné vybaviť... Gen 2+ alebo Gen 3 vysokovýkonné zosilňovače obrazu tube (IIT). Ten/tá/to UNVG je tiež vybavený manuálnym ovládaním zosilnenia, ktoré upravuje jas obrazu a poskytuje najvyššiu možnú kvalitu obrazu aj pri meniacich sa svetelných podmienkach. Nezávislý pohyb tube Pody umožňujú konfigurácie s jedným alebo dvoma očami pre zvýšenú prevádzkovú flexibilitu. Každý tube automaticky sa vypne, keď sa jeho podložka otočí nabok. Napája sa jednou alkalickou batériou typu AA a UNVG Môže bežať až 15 hodín. S externou batériou (súčasťou balenia) sa prevádzkový čas zvyšuje na 50 hodín! Je tiež vybavený integrovaným infračerveným osvetľovačom na čítanie v tme. Zariadenie je možné nainštalovať buď na štandardný držiak na slúchadlá s rybinovým uchytením, alebo na prilbu.
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ Automaticky riadené, P45-biely fosfor IIT |
| rezolúcia | 64 lp/mm |
| FOM | 2000 |
| zväčšenie | 1x |
| Systém šošoviek | 19 mm, F / 1.26 |
| FOV | 51° |
| Výstupný priemer zrenice | 14 mm |
| Rozsah zaostrenia | 0.25 m do nekonečna |
| Dioptrická korekcia | -6 až +2 dioptrie |
| Interpupilárna vzdialenosť | 56 až 72 mm |
| Reliéf očí | 17mm |
| Manuálny Gain ovládanie | Áno |
| Infračervené osvetlenie | Áno |
| Typ batérie | Jedna batéria typu AA (1.5 V) alebo externá batéria (štyri batérie typu AA alebo dve CR123A) |
| Životnosť batérie (v prevádzke, 20 °C, IR vypnuté) |
Jedna AA batéria - až 15 hodín Externý batériový blok (štyri AA batérie) – až 60 hodín Externý batériový blok (dve CR123A) - až 40 hodín |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +50 °C (-40°F až +122 °F) |
| Rozsah teploty skladovania | -50 ° C až + 70 ° C (-58 ° F až + 158 ° F) |
| Protection Level | IP67 |
| Hmotnosť (bez bariér) |
Ochranné okuliare: 550 g (1.2 lb) Externá batéria: 250 g (0.55 lb) |
| Celkové rozmery |
Ochranné okuliare: 101 × 116 × 85 mm (4.0 × 4.6 × 3.3 palca) Externý batériový blok: 102 × 86 × 34 mm (4.0 × 3.4 × 1.3 palca) |
AGM Soft Headgear with plate for Shroud mounting
DIEL Č.: 6135SHS1
Kompatibilné s: PVS14 (51, E, L, Standard - séria), PVS7, Wolf7 Pro, NVG/UNVG, Wolf-14
pozrieť viac