AGM Infračervené iluminátory Sioux Torch s extra dlhým dosahom poskytujú pokročilé možnosti zvýraznenia obrazu pre zariadenia s nočným videním a sú ideálne vhodné na prevádzku pri malom alebo žiadnom okolitom svetle.
Osvetľovač umožňuje nastavenie divergencie zorného poľa a intenzity osvetlenia od 0 do 100 % pomocou plynulého diaľkového spínača, čím sa rozširujú možnosti zariadenia na nočné videnie. Je to jeden z najvýkonnejších infračervených osvetľovačov na trhu. AGM Svietidlo Sioux Torch je vybavené nabíjateľnou batériou 18650 a nabíjačkou. Rad svietidiel Sioux Torch zahŕňa model Sioux Torch-850 s maximálnou vlnovou dĺžkou 850 nm a model Sioux Torch-940 s maximálnou vlnovou dĺžkou 940 nm. Vlnová dĺžka 850 nm je štandardom pre väčšinu aplikácií nočného videnia. Svetelný zdroj 850 nm síce pri priamom osvetlení vytvára slabé červené svetlo, ale inak nie je voľným okom viditeľné. Hlavnou výhodou vlnovej dĺžky 940 nm je, že je úplne neviditeľná.
| Kompatibilné zariadenia pre nočné videnie |
Digitálne Gen 1 Gen 2 Gen 3 |
| Špičková vlnová dĺžka | 850 nm |
| Typ IR vysielača | LED (Osram) |
| LED Power | 5 W |
| Režimy napájania |
Plný výkon / Nastavenie intenzity od 0 do 100 % plynulým diaľkovým spínačom |
| Dosah osvetlenia | Až 650 m |
| divergencia | 2 ° až 31 ° |
| Riadenie | Tlačidlo na zadnej strane, diaľkový spínač |
| Typ batérie | Jedna nabíjateľná batéria 18650 (3.7 V) |
| Výdrž batérie (pri prevádzke 20 ° C) | • Až 1.5 hodiny (plný výkon) |
| Environmentálne hodnotenie | Vodeodolný, IP68 |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -30 až +50 ° C (-22 až +122 ° F) |
| Váha | 195 g (0.42 lb) |
| Veľkosť | 172 × 56 × 56 mm (6.8 × 2.2 × 2.2 palca) |
| Balíček obsahuje |
IR iluminátor, diaľkový spínač, držiak, 18650 Nabíjateľná batéria, nabíjačka, manuál |