Wolverine Pro 6 je zameriavač pre nočné videnie zbrane založený na nomenklatúre AN/PVS-12/12A. Ďalekohľad Wolverine Pro 6 využíva vysokopevnostnú hliníkovú konštrukciu, ktorá spĺňa náročné každodenné požiadavky a neustále sa meniace prostredie. Ovládacie prvky a nastavenia sa ľahko ovládajú a zahŕňajú vypínač, jas zameriavacieho kríža, zaostrenie okuláru, zaostrenie na vzdialenosť a nastavenie stranového a výškového rozdielu. Okrem optických prvkov majú všetky vonkajšie povrchy nereflexný matný čierny povrch.
|
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Úroveň 1“ Medzinárodné |
| Kozmetická úroveň IIT | NL1 – najlepšia kvalita |
| rezolúcia | 51-64 lp/mm |
| Viditeľné miesta | Vymazať FOV |
| NL1i | manuálne vybrané tubes, s pokročilým jasným obrazom. Kvalita obrazu sa približuje Gen úroveň 3. |
| zväčšenie | 6x |
| FOV | 5.7 ° |
| Rozsah zaostrenia | 50m do nekonečna |
| Nastavenie dioptrie | -6 až +2 dioptrie |
| Očná úľava | 30 mm |
| Farba sieťky | Červená šípka s balistickou kvapkou |
| Typ batérie | 2 AA batérie |
| Výdrž batérie (prevádzková) | 40 hod. |
| Váha | 1.47 kg (3.25 lb) |
| Celkové rozmery | 285 × 108 × 91 mm (11.2 × 4.3 × 3.6 palca) |
Pevné puzdro
Č. ČASŤ:
AGM Infračervený iluminátor Sioux940 s dlhým dosahom sa dodáva s nabíjateľnou batériou a nabíjačkou
Č. ČASŤ: