AGM SECUTOR je kompaktný termovízny ďalekohľad vyvinutý pre 24-hodinovú prevádzku za akýchkoľvek poveternostných a environmentálnych podmienok. Puškohľad je vyrobený z vysoko kvalitných konštrukčných materiálov, ktoré sú ľahké, odolné voči poveternostným vplyvom a odolné. Tri modifikácie objektívov umožňujú vybrať si perfektný prístroj pre vaše potreby, pričom 25 mm objektív je určený na streľbu na krátke vzdialenosti, 50 mm model s objektívom bude skvelý na stredné vzdialenosti, zatiaľ čo 75 mm objektív sa stane perfektným riešením na mierenie na dlhé vzdialenosti. Napájaný dvoma batériami CR123. SECUTOR Poskytuje až 5 hodín nepretržitej prevádzky a voliteľná externá (5V) batéria s vysokou kapacitou dokáže predĺžiť celkový prevádzkový čas až na 44 hodín. Voliteľne je možné možnosti zariadenia rozšíriť pomocou Wi-Fi modulu, externého videorekordéra alebo monitora.
| Typ detektora | Nechladený mikrobolometer 17 μm založený na francúzskom senzore ULIS / Lynred |
| rezolúcia | 384x288 |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Uznanie | 400yd |
| Zistenie | 800yd |
| Systém šošoviek | 50 mm; F / 1.0 |
| zväčšenie | 2.4 × |
| Zorné pole (H × V) | 7.5 ° x 5.6 ° |
| Digitálny zoom | 1 ×, 2 ×, 4 ×, PIP |
| Rozsah nastavenia dioptrií | -5 až +5 dpt |
| Zaostrovací rozsah | 10 m do nekonečna |
| Reliéf očí | 40 mm |
| zobraziť | HD 1024 x 768 |
| Video / Photo Format | AVI / JPG |
| Teplotné zobrazovacie palety | Black Hot, White Hot a ďalšie |
| prepojenie | Konektor S620 (napájanie, analógový video vstup / výstup, digitálny videorekordér); Micro-USB (externá batéria) |
| Typ batérie | Dva CR123A 3V lítiové batérie |
| Výdrž batérie (prevádzková) | Až 5 hodín |
| Zdroj | 5V USB / 3.6 ~ 7.2V |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +70 °C (-40°F až +158 °F) |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Váha | 0.7 kg (1.54 lbs) |
| Celkové rozmery | 250 x 70 x 85 mm (9.8 x 2.8 x 3.3 in) |
| Rozmery (bez očnice) | 170 x 70 x 82 mm (6.7 x 2.8 x 3.2 in) |
| Balenie obsahuje | Termovízny puškohľad, utierka na šošovky, mäkké puzdro na prenášanie, užívateľská príručka |
Hard Case
ČASŤ Č.: 6610HCS1
Ochranné puzdro vyrobené z pevného, robustného materiálu a navrhnuté špeciálne pre bezpečné skladovanie a prepravu.
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
Č. dielu: 6628XPB31
Upozorňujeme, že náklady na dopravu v rámci Európskej únie môžu v závislosti od vašej krajiny dosiahnuť 15 – 30 €.
Táto univerzálna power banka / QI nabíjačka je vybavená solárnym panelom, ktorý zachytáva energiu denného svetla a premieňa ju na nabíjaciu energiu pre vaše zariadenia. Môžete nabíjať akékoľvek zariadenia, pretože má vstavané káble Micro-USB, USB-C a Lighting, ako aj bezdrôtovú technológiu QI. Vďaka robustnému nárazuvzdornému telu, dažďu odolnému dizajnu a 30,000 XNUMX mAh batérii je ideálny na dlhé, extrémne túry. Jednoducho pripojte túto solárnu batériu odolnú proti dažďu k batohu a vaše pomôcky budú mať vždy extra energiu. pozrieť viac
AGM Wi-Fi Attachment
ČASŤ Č.: 6305WIF1
Externý modul WiFi pre AGM Termovízne systémy vám pomôžu pripojiť zariadenie a preniesť celý obraz nasnímaný vašim zariadením pre termálne videnie do vášho smartfónu alebo tabletu. Po niekoľkých jednoduchých krokoch sa z vášho mobilného zariadenia môže stať hľadáčik. Fotografie a videá zaznamenané systémom tepelného videnia budú inicializované prostredníctvom smartfónu a nebudú vás rušiť ani pri pozorovaní.
AGM HD Recorder
ČASŤ Č.: 6305HDR1
Externý rekordér pre AGM Termovízne systémy sú špičkové, kompaktné a odolné zariadenie, ktoré vám umožní zaznamenať čokoľvek, čo sa vám páči, až do 4 hodín prevádzkového času. Vysokokvalitné video s rozlíšením 640 x 480 by sa stalo príjemnou príležitosťou na preskúmanie najlepších momentov vašich pozorovaní.