AGM ObservIR LRF Termogénny a digitálny ďalekohľad s denným/nočným videním patrí medzi technologicky najvyspelejšie a najfunkčnejšie optické zariadenia na svete. Hlavný mechanizmus tohto ďalekohľadu sa nachádza v hlavnom termálnom kanáli s vysoko citlivým 12-mikrónovým detektorom. Na rozdiel od iných termálnych ďalekohľadov na trhu, ObservIR... LRF sú tiež vybavené digitálnym denným/nočným kanálom, čo je skvelé na pomoc pri rozpoznávaní cieľov detekovaných tepelným kanálom. Vstavaný laserový diaľkomer s dosahom 1 000 m jednoducho prenesie ObservIR LRF na inú úroveň, a to nehovoriac o 64 GB internej pamäti a kompatibilite s Wi-Fi.
ObservIR LRF Monokulárne ďalekohľady sú tiež vybavené množstvom softvérových vylepšení a funkciami, ktoré sa stali bežnými v... AGM sortiment tepelných produktov: vysoká citlivosť thermal detector, objektív s priemerom 35 mm a clonou 1.0, snímač CMOS pre ultra slabé osvetlenie s rozlíšením 3840x2160, rôzne režimy zobrazenia, viacero farebných paliet, režim obraz v obraze, vstavaný laserový diaľkomer, modul GPS, IR iluminátor s dlhým dosahom, výdrž batérie až 8 hodín na vyberateľné, nabíjateľné batérie 18650, port USB typu C pre externé napájanie, vodotesnosť IP67. Balenie obsahuje štyri batérie 18650, remienok na zápästie a nabíjačku.
| Thermal Detector | 12μm VOx nechladené pole ohniskovej roviny |
| Tepelné rozlíšenie | 384 × 288 |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 15 mK (25 ° C, F # = 1.0) |
| Systém termokanálových šošoviek | 35 mm; F1.0 |
| Zorné pole tepelného kanála | 7.5 ° × 5.7 ° |
| UVC odlievanie obrazovky | Áno |
| Zväčšenie tepelného kanála | 4.0x - 20x |
| Dioptrická korekcia | -5 až +3 dpt |
| Rozsah detekcie (6' objekt) | 1,800 m |
| monitor | 1920 × 1080, 0.49 palca, OLED, 50 FPS |
| FFC (korekcia plochého poľa) | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Palety | Čierna, horúca, biela, červená, fúzia |
| Najvyššia teplota sledovania bodu | Áno |
| Režim scény | Džungľa, uznanie |
| Optický digitálny Sensor | 3840×2160, 1/1.8” CMOS s progresívnym skenovaním |
| Zväčšenie optického kanála | 5.5x - 22x |
| Zorné pole optického kanála | 7.3 ° × 4.1 ° |
| Systém šošoviek s optickým modulom | 60 mm, F2.2 |
| Režim zobrazenia | Deň, noc, Auto |
| Meranie vzdialenosti | Laserový diaľkomer: do 1,000 m, presnosť ±1 m |
| Laserová vlnová dĺžka | 905 nm |
| Laserová bezpečnostná trieda | Class 1 |
| Infračervené svetlo | Vstavané 850nm Smart IR. Nastavenie výkonu a uhla vyžarovania. |
| Pozorovací rozsah v noci | 400 m |
| Wi-Fi Hotspot | Áno |
| Režim spánku | Áno |
| Vstavané úložisko | 64 GB eMMC |
| Nahrávanie videa/audia | Áno áno |
| image Capture | Áno |
| Rozsah interpupilárneho nastavenia | 60 mm až 74 mm |
| Typ batérie | Dve nabíjateľné batérie 18650 (odnímateľné) |
| životnosť batérie | Až 8 hodín nepretržitej prevádzky pri teplote pri 25 °C, s Wi-Fi, IR a... LRF vypnuté) |
| Výkon | 5 V DC/2 A, rozhranie USB Type-C. Podporuje externé napájanie. |
| Prevádzková teplota | -20 ° C až 55 ° C (-4 ° F až 131 ° F) |
| Protection Level | IP67 (vodotesný) |
| Rozmery | 221 × 142 × 71 mm (8.7 × 5.6 × 2.8 palca) |
| Hmotnosť (bez batérií) | 0.91 kg (2.01 libier) |