NVM-50 je štandard, podľa ktorého by sa mali posudzovať všetky kompaktné viacúčelové monokulárne ďalekohľady, teraz aj v budúcnosti. 51° zorné pole (FOV) pokrýva široký vizuálny rozsah bez toho, aby obsluha musela meniť polohu zariadenia. NVM-50 je k dispozícii so širokou škálou príslušenstva vrátane objektívov s 3x a 5x zväčšením pre pozorovanie na strednú až dlhú vzdialenosť; držiakov na hlavu alebo prilbu pre ovládanie bez použitia rúk; rôznych držiakov na zbrane pre taktické použitie alebo lov; a odnímateľného IR iluminátora pre použitie na dlhé vzdialenosti.
| Image Intensifier Tube | Photonis Commercial White Gen 2+ „Úroveň 1“ s manuálom Gain |
| Kozmetická úroveň IIT | NW1 najlepšia kvalita |
| rezolúcia | 60-64 lp/mm |
| Viditeľné miesta | Vymazať FOV |
| NW1 | manuálne vybrané tubes, s pokročilým jasným obrazom. Kvalita obrazu sa približuje Gen úroveň 3. |
| zväčšenie | 1x (3x a 5x voliteľné) |
| Systém šošoviek | 19 mm; F / 1.26 |
| FOV | 51° |
| Rozsah zaostrenia | 0.25 m do nekonečna |
| Reliéf očí | 17 mm |
| Dioptrická korekcia | -6 až +2 dpt |
| LED indikátory (v FOV) | - Slabá batéria - IR zapnuté - Nadmerné svetelné podmienky |
| Automatické riadenie jasu | Áno |
| Odrezanie jasného svetla | Áno |
| Automatický systém vypínania | Áno |
| Infračervené osvetlenie | Áno; Dve úrovne výkonu |
| Typ batérie | Jeden CR123A (3 V) alebo AA (1.5 V) |
| Výdrž batérie (prevádzková) | Až 40 hodín pri 20 ° C |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +50°C (-40°F až +122 °F) |
| Rozsah teploty skladovania | -50 ° C až + 50 ° C (-58 ° F až + 122 ° F) |
| Váha | 0.34 kg (0.75 lb) |
| Celkové rozmery | 160 × 54 × 79 mm (6.3 × 2.1 × 3.1 palca) |
| Rozmery (bez očnice a krytu objektívu) | 110 × 49 × 73 mm (4.3 × 1.9 × 2.8 palca) |
AGM Odhmlievací štít NVM50
Č. ČASŤ:
AGM Infračervený iluminátor Sioux940 s dlhým dosahom sa dodáva s nabíjateľnou batériou a nabíjačkou
Č. ČASŤ:
AGM Obetné okno NVM50
Č. ČASŤ:
Pevné puzdro
Č. ČASŤ:
AGM Infračervený iluminátor Sioux850 s dlhým dosahom s držiakom, prenosným dielom z rybinovej doštičky, nabíjateľnou batériou a nabíjačkou
Č. ČASŤ:
AGM Zostava šošovky afokálnej lupy, 3X
Č. ČASŤ:
AGM Zostava šošovky afokálnej lupy, 5X
Č. ČASŤ:
AGM Súprava okuliarových okuliarov W
Č. ČASŤ: