AGM NVG-50 je dvojkanálový systém nočného videnia. S 51° zorné pole (FOV), poskytuje veľké zorné pole bez nutnosti pohybovať ďalekohľadom. AGM NVG-50 sa vyznačuje najlepšou viacvrstvovou optikou na spotrebiteľskom trhu a je vyrobený pre dlhú životnosť vďaka ľahkému a robustnému puzdru. Zariadenie je postavené okolo Gen 2 komerčne dostupné zosilňovače obrazu tubetakže je tu veľmi atraktívny pomer ceny a výkonu. Funkcia vypnutia jasného svetla zaisťuje ochranu vašej vysokokvalitnej elektroniky. NVG-40 je tiež vybavený manuálnou prevodovkou Gain Ovládanie, ktoré upravuje jas obrazu, aby ste si mohli prispôsobiť zážitok z nočného videnia aj počas tých najodvážnejších dobrodružstiev. AGM NVG-50 je tiež vybavený manuálnou prevodovkou Gain Ovládanie, ktoré upravuje jas obrazu a poskytuje najvyššiu možnú kvalitu obrazu aj pri meniacich sa svetelných podmienkach. Napájanie z jednej alkalickej batérie typu AA alebo CR123A batéria, NVG-50 môže bežať až 20 hodín. Sú tiež vybavené integrovaným infračerveným osvetlením na čítanie v tme.
|
| Image Intensifier Tube | Gen 2+ „Biely fosfor, úroveň 2“ Medzinárodná |
| Kozmetická úroveň IIT | Rozpočet NW2i |
| rezolúcia | 45-57 lp/mm |
| Viditeľné miesta | veľmi obmedzené |
| NW2i | obsahuje minimálne nedokonalosti kozmetiky, ktoré sa nechali priliehať k okrajom, a nezhoršujú sledovanie. |
| zväčšenie | 1x (3x voliteľné) |
| Systém šošoviek | 19 mm; F / 1.26 |
| FOV | 51° |
| Rozsah zaostrenia | 0.25 m do nekonečna |
| Reliéf očí | 17 mm |
| Dioptrická korekcia | -6 až +2 dpt |
| Interpupilárna vzdialenosť | 56 až 72 mm |
| LED indikátory | Slabá batéria; IR zapnuté; Nadmerné svetelné podmienky |
| Manuálny Gain ovládanie | Áno |
| Odrezanie jasného svetla | Áno |
| Automatický systém vypínania | Áno |
| Infračervené osvetlenie | Áno |
| Typ batérie | Jeden CR123A (3 V) alebo AA (1.5 V) |
| Výdrž batérie (prevádzková) | Až 20 hodín pri 20 ° C (až 80 hodín s voliteľným akumulátorom) |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +50 °C (-40°F až +122 °F) |
| Rozsah teploty skladovania | -50 ° C až + 50 ° C (-58 ° F až + 122 ° F) |
| Váha | 615 g (1.35 lbs) |
| Celkové rozmery | 112 × 118 × 74 mm (4.4 × 4.6 × 2.9 palca) |
Pevné puzdro
Č. ČASŤ:
AGM Sada okuliarov W G50
Č. ČASŤ:
AGM Infračervený iluminátor Sioux940 s dlhým dosahom sa dodáva s nabíjateľnou batériou a nabíjačkou
Č. ČASŤ:
AGM Sada šošoviek lupy A-focal G50, 3X
Č. ČASŤ:
AGM Infračervený iluminátor Sioux850 s dlhým dosahom s držiakom, prenosným dielom z rybinovej doštičky, nabíjateľnou batériou a nabíjačkou
Č. ČASŤ: