BRAND NEW
AGM Fuzion LRF Termálne a digitálne monokulárne ďalekohľady s denným/nočným videním patria medzi technologicky najvyspelejšie a najfunkčnejšie optické zariadenia na svete. Hlavný mechanizmus týchto monokulárnych ďalekohľadov sa nachádza v hlavnom termálnom pozorovacom kanáli s vysoko citlivým 12-mikrónovým rozlíšením 640x512. thermal detectorTento senzor z AGM zabezpečí nielen detekciu tepelných podpisov ľudskej veľkosti až do vzdialenosti 2600 metrov, ale aj ostré a detailné snímky lístia a iného pozadia v bližších vzdialenostiach/rozsahoch. Na rozdiel od iných termovíznych monokulárnych ďalekohľadov na trhu, Fuzion LRF sú tiež vybavené digitálnym kanálom pre nočné videnie, ktorý je skvelý na pomoc pri rozpoznávaní cieľov detekovaných tepelným kanálom. Vstavaný laserový diaľkomer s dosahom 600 m jednoducho zachytí Fuzion LRF
na inú úroveň, a to nehovoriac o 16 GB internej pamäti a kompatibilite s Wi-Fi. Fuzion LRF Monokulárne ďalekohľady sú tiež vybavené množstvom softvérových vylepšení a funkciami, ktoré sa stali bežnými v... AGM sortiment tepelných produktov: vysoká citlivosť thermal detector, 35 mm alebo 50 mm germániový objektív s clonou 1.2, CMOS snímač s ultranízkym osvetlením s rozlíšením 1920x1080, rôzne režimy zobrazenia vrátane fúzie obrazu a viacerých farebných paliet, 8-násobný digitálny zoom, režim obraz v obraze, vstavaný laserový diaľkomer, výdrž batérie až 5 hodín na jednu vymeniteľnú nabíjateľnú batériu 18650, port USB typu C pre externé napájanie, vodeodolnosť IP67. Balenie obsahuje IR iluminátor s dlhým dosahom, remienok na zápästie a nabíjačku.
| Typ detektora | 12 μm nechladené ohniskové sústavy VOx |
| rezolúcia | 640 × 512 |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| NETD | Menej ako 35 mK (25 ° C, F # = 1.2) |
| Vlna pásma odpovede | 8 μm až 14 μm |
| Systém šošoviek | 50 mm; F1.2 |
| Zorné pole (VxH) | 8.8 ° × 7 ° |
| zväčšenie | 3x - 24x |
| Digitálny zoom | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Rozsah detekcie (6' objekt) | 2,600 XNUMX m/yd |
| monitor | 1024 x 768, 0.39 palca, OLED, 50 FPS |
| FFC (korekcia plochého poľa) | Automatická, manuálna, externá korekcia |
| Palety |
Horúca čierna, horúca biela, horúca červená, fúzia, viditeľné, Fúzia obrázkov |
| Najvyššia teplota sledovania bodu | Áno |
| Režim scény | Džungľa, uznanie |
| Optický obraz Sensor | 1/2” CMOS s progresívnym skenovaním, 1920 × 1080 @ 25 fps |
| Optický Sensor Vlnová dĺžka | 400-1000 nm |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu optického modulu | 22 mm |
| Meranie vzdialenosti | Laserový diaľkomer: do 600 m, presnosť ±1 m |
| Laserová vlnová dĺžka | 905 nm |
| Laserová bezpečnostná trieda | Class 1 |
| hotspot | Áno |
| Režim spánku | Áno |
| Vstavané úložisko | 16 GB eMMC |
| Video Recording | Palubné videozáznamy |
| image Capture | Áno |
| Výstup CVBS | Áno (cez USB) |
| Typ batérie | Jedna nabíjateľná batéria 18650 (odnímateľná) |
| Prevádzková doba batérie |
Až 5 hodín nepretržitého chodu (@25°C, Wi-Fi a CVBS vypnuté) Až 3 hodín nepretržitého chodu (@25°C, WiFi a CVBS zapnuté) |
| Zobrazenie kapacity batérie | Áno |
| Výkon |
Rozhranie 5 VDC/2 A, USB typu C. Podporuje externé napájanie |
| Prevádzková teplota | -20 ° C až 55 ° C (-4 ° F až 131 ° F) |
| Protection Level | IP67 (vodotesný) |
| Rozmery | 184 × 87 × 74 mm (7.2 × 3.4 × 2.9 palca) |
| Hmotnosť (bez batérií) | 0.59 kg (1.3 libier) |
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
Č. dielu: 6628XPB31
Upozorňujeme, že náklady na dopravu v rámci Európskej únie môžu v závislosti od vašej krajiny dosiahnuť 15 – 30 €.
Táto univerzálna power banka / QI nabíjačka je vybavená solárnym panelom, ktorý zachytáva energiu denného svetla a premieňa ju na nabíjaciu energiu pre vaše zariadenia. Môžete nabíjať akékoľvek zariadenia, pretože má vstavané káble Micro-USB, USB-C a Lighting, ako aj bezdrôtovú technológiu QI. Vďaka robustnému nárazuvzdornému telu, dažďu odolnému dizajnu a 30,000 XNUMX mAh batérii je ideálny na dlhé, extrémne túry. Jednoducho pripojte túto solárnu batériu odolnú proti dažďu k batohu a vaše pomôcky budú mať vždy extra energiu. pozrieť viac