AGM FoxBatĎalekohľad s nočným videním -5 je perfektným nástrojom na pozorovanie na stredné a dlhé vzdialenosti. FoxBat-5 kombinuje jeden vysokokvalitný zosilňovač obrazu tube s deličom obrazového lúča, dvojitým okulárom a spoľahlivou elektronikou. AGM FoxBat-5 poskytuje dostatočné a odolné riešenie pre dlhodobé pozorovanie a pozorovanie na stredné až dlhé vzdialenosti. Tento nočný videnie je ideálnou voľbou pre domáce zabezpečenie, rekreačné použitie a dokonca aj pre vedecké projekty. Pozorovatelia prírody si užijú kombináciu krištáľovo čistého obrazu a profesionálnej rýchlej viacvrstvovej optiky. AGM FoxBat-5 má možnosť montáže na statív, takže ani najdlhšia noc nebude problémom pre pozorovateľov vtákov a strážcov pamiatok.
| Image Intensifier Tube | high Resolution Gen 2+ Image Intensifier Tube |
| Svetelná citlivosť fotokatódy μA/lm | 550-750 |
| Radiant Sensitivity @ 830 nm mA/W | 50-53 |
| Svetelný zisk (rel. jednotky) | 25000-33000 |
| rezolúcia | 60-68 lp/mm |
| zväčšenie | 5x |
| Systém šošoviek | 140 mm; F / 2.0 |
| FOV | 9.4 ° |
| Rozsah zaostrenia | 10 m do nekonečna |
| Riadenie | Digitálne |
| Dioptrická korekcia | -5 až +5 dpt |
| LED indikátory | Slabá batéria; Nadmerné svetelné podmienky |
| Automatické riadenie jasu | Áno |
| Odrezanie jasného svetla | Áno |
| Infračervené osvetlenie | Odnímateľný IR žiarič s dlhým dosahom |
| Typ batérie | Dve 1.5V AA batérie |
| Výdrž batérie (prevádzková) | Až 40 hodín |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40°C až +50 °C (-40°F až +122 °F) |
| Rozsah teploty skladovania | -50 ° C až + 70 ° C (-58 ° F až + 158 ° F) |
| Váha | 1070 g (2.35 lb) |
| Celkové rozmery | 280 × 150 × 78 mm (11.0 × 5.9 × 3.0 palca) |
AGM Sioux940 Long-Range Infrared Illuminator comes included with Rechargeable Battery and Charger
ČASŤ Č.: 501SIOUX940IR1
AGM Infračervené iluminátory s extra dlhým dosahom poskytujú lepšie možnosti zobrazenia s intenzívnejším obrazom pri prevádzke za nízkeho až žiadneho okolitého svetla. Infračervené žiariče sa používajú v oblastiach, kde úroveň prirodzeného svetla nie je dostatočná. IR iluminátor poskytuje blízke infračervené svetlo, ktoré, aj keď je voľným okom neviditeľné, môže výrazne zvýšiť výkonnosť zariadení s nočným videním. Iluminátor ponúka úpravy pre divergenciu zorného poľa a výstupný výkon. AGM infračervené iluminátory s dlhým dosahom výrazne rozširujú možnosti zameriavačov zbraní a pozorovacích zariadení Night Vision.
AGM Titanium Tripod with a Grip
ČASŤ Č.: 6606TTR1
Titánový statív s úchopom ponúka robustnú a profesionálnu podporu pre vaše zariadenie. Rýchloupínacia doštička na hlave je vybavená štandardnou závitovou skrutkou 1/4 ”-20 na upevnenie kompatibilných ďalekohľadov, fotoaparátov alebo iných zariadení. PISTOL GRIP dokáže posunúť ľahkosť bodovania alebo fotografovania na statív na novú úroveň.
pozrieť viac