ADM QR MOUNT NIE JE SÚČASŤOU
BRAND NEW
AGM Adder Termo puškohľady v sebe spájajú všetku technológiu a pokročilú elektroniku v historicky známom 30 mm tube Puzdro puškohľadu. Adder kombinuje 35 mm alebo 50 mm germániový objektív s vylepšenou svetelnosťou pod 35 mK thermal detector a OLED displej s rozlíšením 1024x768, ktorý poskytuje jeden z najlepších obrázkov AGM doteraz vyrobila. Na rozdiel od menších šošoviek s väčšími mikrónmi, AGM 12 mikrónové senzory umožňujú lovcom dravcov začať s vyšším základným zväčšením, čo eliminuje nevyhnutnú degradáciu rozlíšenia, ktoré je potrebné pre jednotky s nízkym základným zväčšením. Medzi ďalšie vylepšenia patrí pôsobivá 15-hodinová výdrž batérie na dvoch interných nabíjateľných batériách 18650, 5 možností interného zameriavacieho kríža a nahrávanie videa aktivované výstrelom, ktoré po aktivácii zaistí, že lovci zabudnú stlačiť tlačidlo nahrávania, je minulosťou! Medzi ďalšie funkcie patria, ale nie sú obmedzené na: obnovovacia frekvencia 50 Hz, vodotesnosť IP67, možnosť externého napájania, 64 GB vstavanej pamäte, 5 rôznych možností zameriavacieho kríža, Wi-Fi a AGM Pripojte kompatibilitu aplikácií, viacero farebných paliet, nahrávanie zvuku, núdzové napájanie z batérie CR123 a vysokokvalitné 30 mm montážne krúžky.
| detektor |
12μm VOx nechladený Pole ohniskovej roviny |
| NETD | < 35 mK (25 °C, F# = 1.0) |
| rezolúcia | 384 × 288 |
| Obnovovacia frekvencia | 50 Hz |
| Systém šošoviek | 50 mm; F / 1.0 |
| zväčšenie | 4 × - 32 × |
| Zorné pole | 5.4 ° × 4.0 ° |
| Rozsah detekcie | 2600 m |
| Digitálny zoom | 1 ×, 2 ×, 4 ×, 8 × |
| Reliéf očí | ≥ 60 mm |
| Dioptrická korekcia | -5 až +5 dpt |
| zobraziť | 1024 × 768, 50 Hz, OLED |
| sieťka | 5 typov, 4 farby, zapnuté/vypnuté |
| Úprava Boresight | Digitálne ovládané |
| Prírastok Boresight | 0.09 mil / 0.31 MOA |
| Meranie vzdialenosti | Áno (Stadiametrické) |
| Palety |
Horúca čierna, horúca biela, Horúca červená, fúzia |
| Režim scény | Džungľa, uznanie |
| Nahrávanie aktivované výstrelom (SAR) | Áno |
| Režim obrazu v obraze (PIP) | Áno |
| Wi-Fi Hotspot | Áno |
| Pohotovostný režim | Áno |
| Nahrávanie videa/audia | Áno áno |
| image Capture | Áno áno |
| Korekcia chybných pixelov (DPC) | Áno |
| Oprava jednotnosti |
Auto, Manuál, Externá korekcia |
| Uskladnenie | 64 GB eMMC |
| Typ batérie |
Dve nabíjateľné batérie 18650 Batérie (vstavané) a jedna batéria CR123 |
| Životnosť batérie (v prevádzke, 20 ° C) | Až 15 hodín |
| Zdroj |
5 VDC/2 A, USB typu C. Podporuje QC3.0 |
| Rozsah prevádzkových teplôt |
-30 ° C do + 55 ° C (-22°F až +131°F) |
| Stupeň ochrany | IP67 |
| Hmotnosť (bez uchytenia) | 970 g (2.14 libry) |
| Celkové rozmery (bez držiaka) |
× × 420 78 82 mm (16.5 × 3.1 × 3.2 palca) |
Hard Case
ČASŤ Č.: 6610HCS1
Ochranné puzdro vyrobené z pevného, robustného materiálu a navrhnuté špeciálne pre bezpečné skladovanie a prepravu.
AGM Solar Power Bank 30000 Mah
Č. dielu: 6628XPB31
Upozorňujeme, že náklady na dopravu v rámci Európskej únie môžu v závislosti od vašej krajiny dosiahnuť 15 – 30 €.
Táto univerzálna power banka / QI nabíjačka je vybavená solárnym panelom, ktorý zachytáva energiu denného svetla a premieňa ju na nabíjaciu energiu pre vaše zariadenia. Môžete nabíjať akékoľvek zariadenia, pretože má vstavané káble Micro-USB, USB-C a Lighting, ako aj bezdrôtovú technológiu QI. Vďaka robustnému nárazuvzdornému telu, dažďu odolnému dizajnu a 30,000 XNUMX mAh batérii je ideálny na dlhé, extrémne túry. Jednoducho pripojte túto solárnu batériu odolnú proti dažďu k batohu a vaše pomôcky budú mať vždy extra energiu. pozrieť viac
AGM-2116 ADM QR Mount
Č.dielu: 63061161
AGM-2116 ADM QR Mount je pokročilá základňa pre Adder séria termálnych ďalekohľadov. AGMDržiak -2116 s dvoma 30 mm krúžkami má dve páčky pre zvýšenie bezpečnosti montáže. Rýchloupínací držiak na zbraň sa pripája k tepelnému puškohľadu a pripevňuje ho k akémukoľvek systému koľajníc Weaver alebo Picatinny bez použitia ďalších nástrojov alebo vrhacích pák. Ponúkaný 2" konzolový puškohľad vrhá ďalekohľad dopredu, čo vám umožňuje získať tú správnu úľavu pre oči. Je precízne spracovaný z hliníka 6061 T6 a povrchovo upravený tvrdou povrchovou úpravou T3 Mil-Spec eloxom. Je vybavený pákovým systémom QD Auto Lock™ na prispôsobenie sa špeciálne aj nešpecifikované koľajnicové systémy Hmotnosť: 238 g / 8.4 oz Rozmery: 150 x 50 x 67 cm / 5.9 x 2.0 x 2.6 palca Centerline Heist: 37.3 mm / 1.47 palca
pozrieť viac
AGM Thermal Targets 25pcs
Č. dielu: 633125S1
AGM Thermal Targets 50pcs
Č. dielu: 633150S1