Model 20RD je dokonalým zameriavačom pre každého, kto potrebuje ľahkú a kompaktnú optiku za nízku cenu. Tieto mieridlá Red Dot 20RD majú bodku 2 MOA, aby ste sa dostali na cieľ a udržali vás tam. Odolné puzdro je odolné voči nárazom a hmle s maximálnou spoľahlivosťou. Pre pohľad, ktorý vás nesklame - keď to budete najviac potrebovať - za cenu, ktorá vás nezruinuje, vyberte si 20RD Miniature Red Dot Sight.
2 MOA červený bod
Leštené / potiahnuté šošovky
Hora Picatinny
Odolný voči nárazom
Odolný proti hmle
| sieťka | Červená bodka Svieti |
| Typ pripojenia / montáže | Picatinny |
| úprava | Matte |
| Typ balenia | Box |
| zväčšenie | 1x |
| Objektívne | 23mm x 16mm |
| Zorné pole | 15.7 m na 100 m |
| Reliéf očí | neobmedzený |
| Typ batérie | CR 2032 |
| životnosť batérie | 20,000 hodín |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -10 ° C až 50 ° C (14 ° až 122 ° F) |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný proti hmle |
| Rozmery | 45 x 35 x 30 mm (1.7 x 1.4 x 1.2 in) |
| Váha | 55 g (1.94 oz) |